1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Silikon kutularından balık yuvaları

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde lades tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Arkadaşlar, elimdeki boş silikon kutularından balık yuvası yapmıştım,sizlerle paylaşmak istedim. Silikon kutularını ikiye kesip birbirleriyle yapıştırdıktan sonra dış kısmına deniz kabukları ve mercan kırıkları yapıştırdım.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Haziran 2015
    ozgun_cyprus bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Cem Hocam inan bizi fikirlerinle hayrete düşürmeye devam ediyorsun. Bu yuvalar hepimizin bildiği gibi birçok balık türü için biçilmiş kaftandır. Ne diyelim valla nazar değmesin sana. naz: Ellerine emeğine sağlık yürekten kutlarım. saygılar:gif

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Herşey iyi güzel fakat silikon kutularının dışındaki boyalı yer yani resimlerin ve yazıların olduğu yerler zararlı olmazmı balıklar için ? Onun yerine çatılardan suyun indiği borulardan kullanırsak iyi olur...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Cem hocam hayranım senin şu yaratıcı kişiliğine em34:

Vaybee,demek slikon kutusu ha ? Hiç aklıma gelmezdi. :helalolsun: :helalolsun: :helalolsun:.

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Cem hocam tam sürpriz dıy'cıymış.. Orası kesin artık ;) Diğer kesin olan şey ise deniz kabuklarını çok sevdiği ve muazzam bir deniz kabuğu stoğu olduğu :D

6. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç

Çok sağolun arkadaşlar. Eksik olmayın. Kayadan filtre yapımı üzerinde çalışıyorum başarabilirsem dehşet bişi olacak. :D

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Valla Cem hocam senden korkulur sen yaparsın. pardon:gif

Matkap kutusundan filitre,slikon kutusundan mağaralar derken kayadan değil,balıktan sump yapsan şaşırmam. :helalolsun:

Şimdi meraklandırdın bizi. Kayadan filitreyi sabırsızlıkla bekliyoruz. saygılar:gif

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sanırım kayadan filtre projesini çözdüm. Filtrenin haznesi kayadan olucak. Üstünede kafa motorunu koyacak Cem abi tamamdır. Fakat keşke anlatımı kadar yapılmasıda basit olsa. En zor iş kayanın içini istediğin şekilde kırmadan oymak....

9. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç

Fikir benden yapması sizden arkadaşlar, e artık bunu da siz yapın, herşeyi devletten beklemeyin. :D Ama fikir güzel yani sıfır yerçekimi gibi birşey,sıfır yer kaplayan filtre.

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Takdire şahan bir çalışma. Eldeki malzemeyi değerlendirme adına yapılmış çok iyi bir işlem. Elindekilerini değerlendirmeyi çok iyi biliyorsun Cem abi. Bu yüzden tebrik ederim. Paylaşımın için de teşekkür...

11. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Cem abi gene döktürmüşün. :F Çöpe gidicene bulmuşun gene güzel bir fikir çokda güzel olmuş saygılar:gif

12. pckopat34

pckopat34

İsim:
    Kerim TIRPAN
    Cevap: Silikon kutularından balık yuvaları

Güzel olmuş.

Sayfayı Paylaş