1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Site-Blog Hazırlamak

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde furkansuna tarafından 3 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna
    Arkadaşlar bedava-sitem.com dan bir site hazırlayayım dedim.Yada bir blog falan fakat 1-2 denedim beceremedim.Mesela bir blogum olsun her gün akvaryumda yaptığım değişiklikleri gözlemlerimi yazayım hemde resim ekleyeyim isteyende takip etsin istiyorum.Fkat hostinglere falan verecek param yok malum öğrenciyim.Hem benim içinde elektronik bir akvaryum günlüğü olur diye düşündüm.Bana blog hazırlayabilecek ya da blog hazırlamayı öğretebilecek birileri var mı? blogger den falanda yapmayı denedim ama başaramadım.Tam bir felaketim:)Yapmayı çalışıp mahvettiğim bir şey :aquariumclup - Ana Sayfa
    Ne kadar beceriksiz olduğumu anlamışsınızdır.:) Bana bir blog oluşturabilecek birilerini arıyorum :)

2. Xenophobia

Xenophobia

İsim:
    Erdal Güçlü
    Cevap: Site-Blog Hazırlamak

Wordpress kullanarak yapabilirsin. Blog adresinin uzantısı WordPress.com olacaktır. Bu canını sıkmasın, ileride paran olur işi de öğrenir ve değiştirirsin. Bir zamanlar ben de bu şekilde başlamıştım. Şimdi pek vakit ayırıp yazamasam da iki blog sahibiyim. doluyorum.com ve Habertux.com | Linux'a dair

3. Yeşil

Yeşil

İsim:
    Ali Yalçınkaya
    Cevap: Site-Blog Hazırlamak

Bende densiz.net e sahibim. Genel bir blog. Dilersen gel yazar olarak ekleyeyim, kendi siten gibi kullan.

Sayfayı Paylaş