1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sitede problem mi var?

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde LostRua tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Bugün tapatalk baya zorluk çıkardı bana, takip edilen konular geçmiş bir tarihe dönmüş. Site içerisinde mesajları beğen butonu çalışmıyor. Bu sorunu tek ben mi yaşıyorum acaba?

2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Aynı sorunu bende yaşıyorum.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Forum sürüm güncellemesi, sunucu yenilenmesi, Tapatalk yeni sürümüne geçiş, veritabanı optimize çalışmaları var arkadaşlar.

Forum akşam belli bir saatte kapanacak ve DNS ayalarının dönüşmesi sabahı bulabilir, bu sürede foruma erişemeyebilirsiniz. Bu işlemler bitince sizi çok daha hızlı, bizi çok daha az bunaltan günlere kavuşacağız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz, küfür yok Yağmur.:D

4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :D:D tmm Temel hocam etmeyeceğim söz.Bunca yenilenme arasında ne olurdu benim sayfanın başına dön tuşumda olaydı ya

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Allta var başa dön Yağmur, bu tarz şeyler hep gereksiz yük ve eklenti demek Yağmur. Eklenti kurunca çalışıyor ama sürümler değiştikçe sorun çıkarıyor inan. Altta olan başa dön de kullanışlı kullan bak alışacaksın.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Arkadaşlar forum alt yapısını güçlendirmek, sunucuyu modern günümüz koşullarında olan ile değiştirmek, forum yeni sürümüne geçmek, tapatalk yenilemesi yapmak, Eski konuları güncellemek adına köklü bir çalışma başladı.

Forumda oluşan hatalar bu yüzden, rahatsızlık için kusura bakmayın.

Bakım Moduna Geçiyoruz:

Forumu bakım moduna alacağız. Forum DNS ayarları herkeste farklı zamanlarda güncellenebilir, forum bazı arkadaşlarda yarın sabah anca açılabilir vb.

Bu durumları bildirir, keyifli günler dilerim.

7. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Şükür kavuşturana!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Tapatalk video yüklemesinde sorun var mı? Yoksa sadece bende mi var bu sorun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş