1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sitede virüs uyarısı.

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde LostRua tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar siteye girerken avast tarayıcımdan uyarı alıyorum. Web kalkanı kapatarak giriş yaptım. Ama google sitede bir sorun olduğunu söylemişti. Acaba bu konuda tek sıkıntı çeken ben miyim?

2. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Cevap: Sitede virüs uyarısı.

Zararlı içeriği bulunan bir sitenin bilgisi girmiş portalımıza sanırım o yüzden ,bakılıyor ama şuan sıkıntı yok;)

3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Avasttan bu yüzden nefret ederim. En yüksek güvenlik seviyesinde korunduğunuzu düşündüren ama bir halta yaramayan bir program. Yanlış anlama Doğuş, sözüm sana değil. Web siteleri tasarlarım uzun zamandır. Yeni aldığım bir domaini hosting ile bağlayıp yayına verdiğimi hatırlıyorum, virüs uyarısı almıştım. Sitede hiç bir dosya olmamasına rağmen, virüs uyarısı aldığımı hatırlıyorum. Sonrasında da bir daha kurmamak üzere avastı kaldırmıştım.

Antivirüs programlarına oldum olası karşıyımdır. 2 sene önce kurduğum windows 7 'li laptopumu bil fiil her gün kullanırım, windows essentials haricinde (mecbur olmasa onu da kullanmam da) virüs programı kurmadım da, yüklemedim de.

Girdiğiniz yeri bildikten sonra problem olmuyor. Antivirüsleri Ram canavarı olarak görürüm her daim. Kişisel görüşüm bu yöndedir.

Avastla ilgili olarak bir çok farklı sitede benzer uyarılar alman mümkün Doğuş.

4. edi

edi

İsim:
    Erdogan Yilmaz

Merhaba Arkadaşlar,

Problem giderildi, lütfen uyarı almanız durumunda bilgi verir misiniz?

Teşekkürler.

5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Teşekkür ederim sorun çözülmüş.

6. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

AVAST ANTİVİRÜS PROGRAMI KULLANANLAR İÇİN : Avast kadar berbat bir virüs programı dünyada yoktur eşi ve benzeri bilgisayarı çökertmeye ve programın bilgisayardan silindiğinde sisteme otomatik virüs attığına sinir oluyorum. O yüzden tavsiyem hem bilgisayarı kasmıyor hemde çok sağlam bir program olarak ESET NOD32 Antivirus Full Lisanslıyı öneririm.

7. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Ben Avasttan çok memnunum. Asıl nod32 çok kasar bilgisayarı.Para verilip alınacaksa Kaspersky yi tek geçerim.

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

:) Gerek yok bu programlaraa.. Kalsın paranız cebinizde. ;)

9. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Bende avasttan memnunum, uzun zamandır bunu kullanıyorum. Nedeni arasında da web ve mail kalkanı anlık mesajlaşma, komut kalkanları gibi özel tercihli yönetimden dolayı tercih ettim kolay bir arayüzü ve geniş bir destek ağı var. Her siteyi puanlama ve site hakkında yorumlar, güvenlik detayları günlük hatta saatlik güncellemeler bence büyük bir avantaj oluyor. Zaten bilgisayarlarda artık harici disklerden başka taşınabilir bir dosya transferi yapılmıyor. Artık satın almak yerine internetten indiriliyor çoğu şey. Sadece internette gezerken güvenlik sağlaması yeterli bir özellik gibi.

10. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

1 sene belki daha uzun süredir antivirüs kullanmıyorum,Erman abinin dediği gibi girdiğimiz yeri bildikten sonra sorun çıkmaz :)

11. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Hayatımda hiç virüs programı kullanmadım hiç de virüse yakalanmadım ,haz etmiyorum onlardan:)

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Benden ala virüs mü var, farkında olmadan ben yemişim haltı. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.:cekingen:

13. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN

Hallolduğuna sevindim abi :)

14. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Hobi de nasilsan, bilgisayar basinda da oylesin Temel. Sunu da bir deneyeyim demenin maliyeti her yerde var. Bazen tankta cyano, yada koç gibi bir balik kaybi, bazen de yillarca gece gunduz ugrasip tepelere cikardigin portalinde kotu amacli site uyarisi.
    Ikisi de ayni bence, girisimciligini tebrik ediyor,biraz daha sorarak girisimlerde bulunursan(akvaryum tarafinda degil tabii:) riskleri yok edebilecegimizi hatirlatiyorum.

Tapatalk Mobil

15. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı

Ben eskiden Nortondan nefret ederdim fakat yeni 5.0 sürümünü aldım gözlerime inanamadım. Makinada sanki hiç virüs programı yokmuş gibi makinem hızlıydı. Sizde deneyin mutlaka memnun kalacaksınız.

16. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Şimdi girerken tekrar virüs uyarısı verdi,bilgilendiriyim dedim :)

17. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Aynı sorun bende de var.

18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Kontrol eder misiniz arkadaslar?

19. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Bende normal olarak girdi birkaç kişi daha deneyebilirse garanti olur :)

20. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul

Temel bey ben girişte sorun yaşamıyorum ama fotoğraf tıkladığımda virüs uyarısı veriyor yada sürekli reklam sayfaları açılıyor

Sayfayı Paylaş