1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sixline Wrasse arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde muradtekin tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Merhaba arkadaşlar Gaziantep'de oturuyorum bu balığı arıyorum yardımcı olabilecek satan kargo yapabilecek olan var mı acaba?

Erdal bunu beğendi.
  2. Erdal

Erdal

Civar illerden gönderi kabul ediyoruz.

muradtekin bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Adana kaç saat Murat, orada kesin vardır bu şekil tuzlu su akvaryumuyla uğraşan hobici veya akvaryumcu. Bir araştırmak lazım. Oradan otobüs kargosuyla gelir araştır bakalım Adana akvaryumcular diye.

muradtekin bunu beğendi.
  4. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Veysel abi, var orada ama canlı gönderimi yapmıyor gittim yellow tang ve chromisleri oradan aldım zaten baya konuştum adamla sorumluluğu kabul edersen 50 liraya gönderirim otobüsle diyor benim gidiş gelişim Adana'ya 60 lira zaten :D

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Balık artı kargo mu 50 tl. Yoksa sadece kargo mu 50 lira. Sadece balıksa gayet iyi orada burada aramaya gerek yok. Söylersin 1o liralık birde pilli hava motoru takar 60 lira ileride elektrik kesintilerinde pilli hava motoru ile idare edersin ben öyle yapıyorum.

muradtekin bunu beğendi.
  6. Erdal

Erdal

balık + 50 Veysel

veysel ve muradtekin bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kendin gideceksin gezeceksin bir balık yerine bir kaç balık vs alıp döneceksin bu daha risk harcama bakımından.:D

muradtekin bunu beğendi.
  8. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    bende öyle düşünüyorum Veysel abi, ama maddi olarak biraz ayarlıyayım kendimi bir balık için gitmiyeyim sadece :) aklımda ne mercanlar var ama sps yok töbe o senin gibi üstatların işi :)

veysel bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Zor sps bende çırağım daha üstat için daha 40 fırın ekmek yemem lazım. Ama planlama iyi yapılması gerekiyor ve gerçekten akvaryuma baktığın zaman akvaryumun ne söylediğini bilmek ve anlamak gerekiyor. Şuan tek parça sps var renklerini veriyor ama büyüme çok yavaş yok dencek kadar.

10. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    ne gerek var teste para vermeye üstat ol tamam :p şaka maka benim şimdiye kadar yaptığım tek test ph ölçmek :)

veysel bunu beğendi.
  11. efosum

efosum

İsim:
    osman
    Dün görseydim ilanı gönderirdim :D 35 liraya ben aldım liste fiyatından 5 lirada otobüse verirdin 40 lira :) sağlık olsun

muradtekin bunu beğendi.
  12. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Aynen sağlık olsun efendim

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. efosum

efosum

İsim:
    osman
    Çok bölgeci ve damsel ile uyumsuz olduğundan 35 e bi arkadaşa sattım ama tavsiye ederim bulursan kaçırma.

muradtekin bunu beğendi.
  14. Erdal

Erdal

Benim sixline ile damsel yan yana yüzüyor bazen :)

muradtekin bunu beğendi.
  15. efosum

efosum

İsim:
    osman
    Damsel daha sert olduğundan vuruyor hep ve sixline taşların altına değil o kadar korkuyor ki taşın içine giriyor bulamıyorum bazen. :)

muradtekin bunu beğendi.
  16. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Bu sixline wrasse küçük kabuklu salyangoz filan yer mi ?

17. efosum

efosum

İsim:
    osman
    Ben görmedim camları kemiriyor :)yosun yiyor bildiğim kadar ağız yapısını görsen yosunluk :)

muradtekin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş