1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Siz daha suda Piranhanayı bakmayı beceremeyin emi ! Ben işi bitirdim

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

O laf için mecazi diyenlere "hayır abi gerçek" demeniz ve adres göstermeniz için bu resmi paylaştım.. Böyle bir mecazi sıkıntı olduğunu bilseydim daha önce gösterirdim. :D Temel abiden cesaret aldım , nasılsa konu sahibi o yarın bir gün hayvan haklarıyla , Yabanla başımız derde girerse montaj bu deyip sıyrılcam :D :F :D

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hiç sorma sen fotomontaj dersin de ben nasıl sıyrılacağım peki ? Ben birde portalın forum sayfasıyla beraber almışım vernikli piranhayı aynı kareye. :D :D :D

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Selametle :D :F :D :F

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

:D Volkan abi durdu durdu bombayı patlattı :) Aslında bunlar hayatın kanunu birazda. Bende üzülüyorum böyle hayvanları görünce. Ama köpekbalıklarının hiç ölmediğini düşünürmüsünüz ? Yada herhangi birşeyin ölmediğinin-öldürülmediğini düşünürseniz neler olur ? Bazıları gitmeliki bu hayattan yerine yeni gelenlere yer açılmalı. Ayrıca bunlar sadece görebildiklerimiz. Peki göremediklerimize neler yapıldığı hakkında bir fikriniz varmı ? Bulabilirsem sizlerle bir video paylaşacağım. Hayvan barınağından bir görüntü :(

Sayfayı Paylaş