1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sizce akvaryum pahalı bir hobimidir

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde brs_95 tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

?

Sizce akvaryum pahalı bir hobimi?

1. evet biraz

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hemde nasıl para yetiştiremiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  3. normal

oy sayısı 0
    0,0%
  4. ucuz

oy sayısı 0
    0,0%
  5. sudan ucuz

oy sayısı 0
    0,0%
  1. brs_95

brs_95

Bence biraz pahalı

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Aslında çokta pahalı değil, alış veriş yaptığın esnafa göre değişir, ben dünyayı alıp çıktığım esnafta tanırım bir kere alışveriş yapıp sonra kapısına uğramadığım esnafta bilirim, atıyorum bana 10 lira fiyat verilmiş bir balığı gider başka yerden 5 liraya bulursam 5 liralıktan alırım bu 10 liralık yeri pahalı yapar, 5 liralığı normal yapar yani göreceli birşeydir bana kalırsa, ama fiyatlar genel olarak normal.

3. brs_95

brs_95

Oda bir görüş ama bu pet shop larda kazıklama merakı veya hastalıklı balığı verme alışkanlığı var.(benim gördüklerimde).Ucuza satanlarda ise çeşit yok. :bilmem:

4. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Bu hobi yeri geldimi dünyanın en pahalı hobisi, yeri de geldimi en ucuz hobisidir. Ama gel görelimki ucuzda olsa pahalıda olsa bilinçli bir akvariste her zaman karşılığı veriyor. On dakkalık bir seyri saatlerce tv seyretmeden kat kat üstün.

5. kumkapılı

kumkapılı

Yer:
    küçükçekmece/cennet
    İsim:
    Doğan
    Bence normal, hatta diğer hobilere veya alışkanlıklara göre ucuz diyebilirim. Bana göre akvaryum ilk kurulum aşamasında biraz külfetli oda hakkını vererek kurmaya çalışırsan eğer yoksa rütine girmiş bir akvaryum sadece balık yemi ve kullanılan elektrik ücreti vardır ki bunlarda dediğim gibi diğer hobilerin yanında devede kulak kalır.

Sayfayı Paylaş