1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sizce Bu Akvaryum Nasıl?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde aktassa tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. aktassa

aktassa

İsim:
    Sait AKTAŞ
    Merhaba arkadaşlar.

Sonunda gemiden izine geldim ve dediğim gibi ilk işim Konya'da akvaryumcuları dolaşmak oldu. Hatta buldum sanırım.

Beslemek istediğim türü belirlediğimden ona göre ekonomik akvaryumlara bakıyorum. 100 x 40 x 50 gibi ölçülerini tam olarak hatırlayamadığım bir akvaryum beğendim. 90TL fiyat aldım. Hatta nakitte tüm aksesuarları ile birlikte arka fon da dahil olacak şekilde 120-130TL yapabilirim dedi arkadaşlar sağolsunlar. Arkadaşlarla yaklaşık 45dk sohbet ettim ve benim yaşlarımda olan 2 arkadaş ( 25 yaşlarında) bu işi hobi için yaptıklarına kanaat getirdim. Çünkü bu dükkan onların 2. dükkanı. Asıl dükkan şehir merkezinde. İsterseniz oradan da ayarlarız falan dediler. Akvaryumun sorunsuz olacağına dair ve alım yapıldıktan sonra da sürekli olarak zevkle yardımcı olmak istediklerini söylediler. Hatta yavru iken yetiştirip büyütürseniz balıkları değiş tokuş bile yaparız falan dediler. Sizce bana verdikleri fiyat nasıl?

Ben güvendim arkadaşlara...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fiyat gayet güzel görünüyor. Hayırlı olsun inşallah sağlıklı türler beslersin. Cam kalınlığı, aydınlatması hakkında bir bilgi vermemişsin ama fiyat genel olarak uygun.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Hangi akvaryumcu acaba ? Bende Konya'da olduğum için soruyorumda.

4. aktassa

aktassa

İsim:
    Sait AKTAŞ
    Doğuş kardeşim.
    Can Akvaryum.Dersaneler sokağı girişinde.
    Rampalı çarşıya giden yol üzerinde, pasaj içerisinde.
    Bu şubesi 2. şubeleri imiş.
    Asıl şubeleri zafer çarşısında imiş sanırım...

Temel Abi;
    cam kalınlığı 6mm olması lazım.
    Birde suya dayanıklı bir florasandan falan bahsetti arkadaş.ç
    Hatta siz gelin fon olsun, dekor olsun sizin zevkinize ve isteklerinize göre yapalım dedi.
    Sence nasıl abi?

5. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    Kardeş malzemelrinin marka modellerini yazarsan daha net yardımcı olabiliriz. Ama fiyat Ankara ile aynı gayet makul

6. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Ben birde Adalhanda bulunan Nil Akvaryuma sormanızı öneririm. Boyutları tarif ederseniz size akvaryumunuzu yaptırabilirler. Çok güzel bir usta ile çalışıyorlar. Bence bir sorun orayada sonra tekrar düşünürsünüz.

7. aktassa

aktassa

İsim:
    Sait AKTAŞ
    Bayram sonrası oradan da fikir almak en akıllıcası olacak sanırım.

8. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Güzel bir akvaryum olur bu şekilde bence.

9. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif

Can akvaryum abide iş hanı diye bir yer var oranın içinde bana da oranın 2. şubeleri olduğunu söylediler. çok iyi ilgileniyorlar da bir şey soruccam 1.50 liraya lepistes alıcam uygun mu?

10. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Renkleri güzel ve hasta değillerse çok uygun ama bana sanki çok ucuz gibi geldi bence bekle hala yaşıyorlarsa alırsın ve bunlar döllenmiş falan mı??

Sayfayı Paylaş