1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sizleride bekliyorum. :)

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kerem11 tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar öncelikle merhaba malum öğrenciyiz .Paramız yok bizde nabalım çareyi para harcamadan bulduk.Kendime tr.gg uzantılı ücretsiz bir site yapmaya çalıştım.Sizlerden destek bekliyorum .İyi kötü yorumlarınız önemli ve tabiki sitenin paylaşımı sayın yönetimden sitenin reklamı için uygunsuz yada yasak ise konuyu hemen kaldırabilirsiniz hiç sorun değil . :)

Arkadaşlar işte sitem açılışı burdan yapayım. :D :p

Malavinin prensesleri - Ana Sayfa

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: Sizleride bekliyorum. :)

Ciklet Üretimi ve Malawi Akvaryumları gibi bazı başlıklar daha boş.Sanırım daha ekleme yapmaya vakit bulamadın?Ancak haddim olmayarak çok ufak bir fikir vermek istiyorum.

Bu tarz yerlerden bir çok insanlar yararlanabilir?Yani bilmeyen biri bakıp oradaki bilgileri "Doğru" kabul edip uygulayabilir.Bu yüzden paylaşımlarda,makalelerde yayınlanan bilgilerin doğruluğudan emin olmakta fayda var.Ayrıca en önemlisi de yayınlanan içeriktir.Yani başka bir yerlerden alıntı mı yoksa kendi bilgilerimizi mi aktarıyoruz bu da çok önemli.Alıntı ile belli bir seviyenin üzerine çıkabilmek mümkün değil ve alıntı sahiplerinden izin almak veya alıntının kaynağını yazmak da son derece önemlidir.Bu makaleler tamamen kendi bilgi ve deneyimlerin ise sözüm yok.Ancak alıntı ise belli bir yerden öteye de gidemezsin.Maksat biraz eğlenmek ve zaman geçirmek ise o başka tabi.

İnşallah yazdıklarımı yanlış anlamaz veya kırlımazsın?

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Heves etmişsin kalsın ne var sanki. Hayırlı olsun girdim gezindim. Şık olmuş, içerğini özgün hazırla ama ona göre.

4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Teşekkür ederim Temel abi .Konuların alıntı ve daha vakit buldukça düzenlemeye çalışacağım .Yok niye yanlış anlayayım tavsiyelere açığım ve uyarılarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş