1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sizlerle Tanışmadan Önce Kurduğum Tuzlu Su Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde MYTHDIVER tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Arkadaşlar acemice kurduğum tuzlu su akvaryumumu sizlerle paylaşmak istedim.Çok yakında Temel abiminde bilgilendirmesiyle daha bilgili bir şekilde düzenlediğim akvaryumumun görüntülerini paylaşmak dileğiyle.Çekim kötü olabilir daha acemiyim şimdiden özür dilerim.

[izlesene=432,344]1097584[/izlesene]

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Akvaryumunuz güzel olmuş ama sanki bana biraz renksiz gibi geldi heralde çekimdendir.. naz: değmesin ve paylaşım için teşekkürler.

Konu açarken başlıklarınızı küçük harflerle açarsanız memnun oluruz ;)

3. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Kamil abi akvaryumun gerçekten çok güzelmiş.Sarozda o ufak çizgili balıklardan yakalamaya çalışmıştım ama beceremedim :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bankadayım göremiyorum evden bakacağım merak ettim şimdi bak. saat:gif İnşallah gelişip, serpilip son 200 sprinti atacak hale gelecek.

5. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Temel abi, merak edecek kadar var. Şöyle düşün calvus gibi bir balık deniz akvaryumunda suratı asık asık geziyor :F

Kamil abi, akvaryumun ışığını açıp çekim yaparsan daha net görüntü alırız, sanırım. Ayrıca ben beğendim naz:

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Güzelmiş naz: canlıların tamamı yerel türlermi ?

7. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Tebrikler gerçekten çok güzel görüntüler ,ufak olan balık bana tekir gibi geldi :heyo:

8. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Sayenizde akvaryumumu daha güzel bir hale getireceğim.
    Emrah arkadaşım türlerin hepsi yerel ve birbirleriyle uyumlu.
    Hasan arkadaşım en kısa zamanda akvaryumu düzenleyip ışıklı bir görüntüsünü yollayacağım.
    Temel Abi inşallah daha güzel hale getireceğiz.
    Teoman abi doğru bildin ufaklık tekir.
    Levent 2 tür ufaklık var biri karagöz beş tane filan var onlardan diğer ise mırmır ben onları dalarak suyun içinde kepçeyle yakaladım, yem yerken sağlarına sollarına pek bakmıyorlar :F
    ama ufak sinek olta ile rahatlıkla kayalık bölgelerde yakalayabilirsin ,sinek oltanın dudağa batan kısmını törpülersen balığa zarar vermemiş olursun.;)eğer istersen ben sana yollayabilirimde.

9. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Kamil hocam ben tuzlusuya geçince isterim bunlardan :) iştahımı kabarttın mız mız:gif

10. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Evt akvaryumundaki balıkların hepsini antalyada tuttum o karagöz hoşuma gidiyo ama tuzlu su yok bende akvaryumunun güzel olmuş antalyaya gelirseniz daha renkli balıklar var ben yardımcı olurum

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Emrah yavaştan sende tuzlu suya geçiyorsun galiba ? :)

12. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    İnşallah yakında geçiyorum abi ama biraz daha düze çıkayım öyle bu iş masraflı iş biraz daha bekleyeyim yapmışken tam yapayım ;)

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teoman abinin balıklarından daha güzel, hiç olmazsa tuzlu su discusu değilller. :F Beğendim açıkcası video için teşekkürler Hoca'm. :cicek:

14. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Emrah lafı olmaz dostum yeterki sen bana nasıl canlı yollayacağımı tarif et.

15. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Sağolasın hocam hele bir kuruluma sıra gelsin inşallah onada sıra gelir.

16. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Akvaryumunuzu beğendim. Ama daha da güzelleştirilebilecek bir akvaryum. Tabii zaman ve tecrübe lazım. Bu arada aramıza hoşgeldiniz.

Saygılarımla...

Sayfayı Paylaş