1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Skimz Protein Skimmer sm-201

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde many4x tarafından 31 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Skimz skimmer aldım, eski skimmerimdan cok fazla verim alamadığım için ve birazda fazla ses yaptığı için skimz protein skimmer aldım. Skimz Protein Skimmer Modelleri kullanan veya bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  3. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Alparslan sorma kardeş murende bir arkadaşımın gözü kaldı hemde öyle böyle değil haftada 2-3 defa falan gelmeye başladı artık bana ver bana ver bak gözüm kalıyor birsey olacak diye diye biktirdi beni bende verdim 1 hafta tankında baktı 6-7 tane balığı kayboldu ilk basta ama bizim murenin yediği hakkında bir bilgi yok bir hafta sonrada kendisi Firar ama nasıl bir firar hayvan hiç bir yerde yok :( artık eve akvaryuma bakmaya falan geliyoruz dedikleri zaman evde degilim falan diyorum ne yapayım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Anladım abi keşke vermeseydin güzel mürendi,neyse hayırlısı olsun...

5. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Valla sorma Alparslan insanların gözü kaldığı zaman benimde hiç hoşuma gitmiyor ama

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş