1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Snow Prenses

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Rador tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Merhabalar...

Bu forumda bildiğimiz üzere yunusların üzerine yani ''Olcay Hoca''nın üstüne yok.Bende iddia ediyorum,snow prenses'te üstüme yok :F
    Neyse benim size birkaç sorum olcak,bir bilsende bin bilene danış derler ;

Ya ben yeni beya büyük bir snow aldım(erkek),akvaryuma attığımda balıklarla sürekli kavga halinde,kendinden küçük balıklar dövüyor büyük snowumu,acaba akvaryuma alışamadığı için mi böyle ? Dişi sandığım snowumda erkeklik şeyleri gösteriyor :bilmem: Ne yapacağımı şaşırdım.Yani kısacası benim büyük snowum küçük snowlardan dayak yemesi akvaryumda yeni olduğuna mı bağlı ?

NOT=Ara sıra snowumda kabarıyor onlara :)

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Snow Prenses

Snowlarda üstüne yoksa, bizlerede fikir vermek düşmez, Ümit.

3. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Snow Prenses

Bu bütün balıklarda var Murat Hoca m

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Snow Prenses

Ümit yeni aldığın balık büyük olsada,küçük olanı sonuçta ev sahibi.Ve hakimiyet kurduğu bölgeyi korumak için yeni gelene saldırıyor ancak büyük olan akvaryuma alıştıktan sona küçüğün gözünü yıldıracaktır.Biliyorsun snowlar sert balıklar olduğundan akvaryumda bu tarz dalaşmalar herzaman olacaktır. Snowların yanında başka hangi türler var ? Ve akvaryum hacmin dekorun nasıl ?

5. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Snow Prenses

Ya o saldıran spim öldü.İç parazit mi vardı acaba off...Çok üzgünüm konuşmak istemiyorum.. mız mız:gif

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Snow Prenses

Ümit kardeşim snow'da üstüme yok diyorsun ve tecrübeli olduğunu söylüyorsun peki tecrübene dayanarak sence ölme nedeni nedir .8.

7. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Snow Prenses

Ümit'cim böyle diyorsunda tekrardan bize sormanın sebebi ne o zaman? Sonuçta üstüne yoksa hiçbirimiz senden iyi bilemeyiz Snow'ları.Peki niye öldü bunu açıklarmısın bize? saat:gif

Sayfayı Paylaş