1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

snow prensesten yavru aldım

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde kingsnake tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    snow prensesten 5 adet yavru aldım bu sayı azmı sizce balığın ilk yavru alışı 21. günde kusturdum, yavrular direk yüzmeye başladılar bu arada ilk yemlemeyi ne zaman yapayım ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yavru sayisi dusuk evet ama ilk yavru verisi olmasiyla gayet dogal. Yavrulari kusturdugunuz gun oldukca ileri bir kulucka tarihi, yavrularda keseler tamamen kaybolmussa azar azar once tepkiyi gorerek yiyorlarsa normal yemlemeye baslayabilirsiniz.

3. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Hayırlı olsun...Çok normal,acemilikle bazı yavruları yutmuş olabilir.Ne kadar sevinçliydiniz o anda kim bilir ... em34: :horon:

4. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal

bütün sevinçlerim suya düştü mız mız:gif yavrular nasıl başardılar bilmiyorum ama hepsi kaçmış tül yavruluktan ağla:

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Hayırlı olsun diyeceğimde, geçmiş olsun Sinan bey, akvaryumda bol kayalar filan var aralarına girmişlerse vede yem yerlerse 2-3 ay sonra 3-4 cm filan olurlar. İnşallah kayaların arasındadırlar. saygılar:gif

6. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Yavrularınız hayırlı olsun.Allah analı ve babalı büyütsün

7. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Konuyu okumadan mesaj yazmanız yanlış,cevapları kontrol edin.Yavrular tül yavruluktan kaçtı diyor males:

8. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Ümit konuya cevap verirken gözümden kaçmış canım okey:(

Sayfayı Paylaş