1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Soğutucu Seçimi

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Toygar NİRON tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Merhaba;

600-1000L arasını idare edebilecek soğutucu hatta mümkünse hem soğutucu hem ısıtıcı olarak kullanabileceğim ürün arayışındayım. Bu konuda bu tür ekipmanlara sahip olan bireylerin fikirlerini almak istiyorum. Olası karşılaşabileceğim sorunlar benim için önem taşıyor.

2. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Teco diyorum başka bişey demiyorum

3. Paranormal

Paranormal

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Tolga YILDIRIM
    Teco nun özellikle yeni çıkan TK 1000 modelini tavsiye ederim

:::Ne mutlu Türk 'üm diyene:::

4. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Fiyatına göre odaya bir klima taktırmak daha ucuza geliyor sanki. Yedek parça 2.el piyasası servis garantisi gibi konularda önemli benim için. TK 1000 ısıtıcı özelliğine de sahip mi? Biraz fazla yeni sanırım internette pek bilgi edinemedim. Kurumun sayfası da açılamadı bende bir türlü

5. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    çok uzun zamandır Teco nun TR ve TC modellerini hem kendi tanklarımızda kullanıyoruz hemde satışını yapıyoruz ,
    gerçekten parasının hakkını veren güzel soğutucu (TR ve TC için) tk modelleri daha yeni çıktı henüz kullanma şansımız olmadı. yedek parça ve garanti konusunda hiç sıkıntı yaşamassınız 2.el piyasasıda iyi bir ürün. şuan için tek eksiği türkiyedeki teco servisinin biraz sıkıntılı olması biçok kişi sorun yaşadı servisle. distribütör firma servis için ne düşünüyor bilmiyorum ama sırf servis yüzünden biçok kişinin teco almadığını biliyorum.

6. Paranormal

Paranormal

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Tolga YILDIRIM
    .Bende Tc 20 ve Tc15 var.Serviste ikiside temizlikleri yapılıyor.1500 tl ve 1000 tl den satışa çıkartıcam.Bu kadar zararı sessizlikten çekiyorum.
    Benim klima imkanım olsa klimayı hiç birine değişmem

7. Paranormal

Paranormal

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Tolga YILDIRIM
    Tk 2000 aldım hem sessiz hemde daha az ısı veriyor çevresine

8. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Teşekkür Ederim Mert Bey bilgi için

İsminizi göremediğimden Normal Bey diye hitap edeceğim:) O halde 2. el de sizde bir soğutucumuz hazır ve nazır diyebilirmiyiz almaya karar versek?

9. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Polaris 1000 kullanan ve bu ürnüle ilgili yorumu olan birileri varmıdır? Hem ısıtıcı hem soğutucu özelliği var mı bilemedim. Benim akvaryumum sanırım yaklaşık 600L net su hacmine sahip ama 1000L e kadar büyütebilme ihtimalim var net su hacmini. Buna göre bir bilgi rica ediyorum. 2. El olarak uygun bir fiyat teklifi aldım.

Sayfayı Paylaş