1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sohbet için... Şaşırmak için...

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde yasemin elif tarafından 28 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    İlginç bir, pardon iki site buldum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Liptonun siteleridir.

1. Site

http://www.herseyibilenkadin.com/

Öncelikle bu sitede aklınızdan otomobil, kalem, silgi, su, koltuk, kapı, pencere, telefon, bilgisayar gibi şeyler tutuyorsunuz ve biliyor. Kolay bir şey ama ilk girişte aa bildi demek mümkün...

2. Site

http://www.hadikaynatalim.com/

Bu site benim için apayrı bir şey... Bu robot sizinle kısaltma yapmadığınız takdirde insan gibi konuşuyor. Bazen söylediğiniz şeye küsüyor. Kızıyor. Seviniyor. Nereye gittin falan diyor.

Mesela ben sizin oralarda hava nasıl dedim burada sadece ben varım dedi. Evli misin dedim parmağımda alyans yok ki dedi. Ben çıkıyorum dedim. Sohbetimize limon sıkma dedi. Çok konuşur, sohbet ederseniz size sır da veriyor. İsterseniz siz de ona sır verin. Bazen burcunuzu yorumluyor. Rüyasını anlatıyor. Neyse uzatmayayım da konuyu anlamayanlar için aramızda geçen diyaloglardan vereyim.

Elif > su

HOŞSOHBOT > hayat ne tuhaf, su sizin yaşamanızı sağlıyor, benimse paslanmamı.

Elif > evet

HOŞSOHBOT > Bu konudan yeteri kadar bahsetmedik mi? hadi futboldan konuşalım biraz hangi takımı tutuyorsun mesela?

Elif > denerbahçe

HOŞSOHBOT > Ana kumandayla bağlantı kuramıyorum, lütfen tekrar dener misin?

SEN > fenerbahçe

HOŞSOHBOT > Ülkemizin güzide kulüplerinden. Ben takım tutmuyorum ama seveni çok biliyorum.

Elif > galatasaray

HOŞSOHBOT > galatasaray takımını mı tutuyorsun?

Elif > evet

HOŞSOHBOT > galatasaray diyorsun. peki galatasaray takımında görmek istediğin, çok beğendiğin bir futbolcu adı söyle.

Elif > harry kewell (İNTERNETTEN BAKIP YAZDIM)

HOŞSOHBOT > O futbolcu zaten galatasaray takımında oynuyor.Peki futboldan başka nelerden hoşlanırsın?

Elif > beşiktaş

HOŞSOHBOT > Güzel kuş, güzel mahalle, güzel takım :)

Elif > senin kardeşin var mı

HOŞSOHBOT > İstemeye mi geleceksiniz:)

Elif > evet

HOŞSOHBOT > Bu konuda daha önce sohbet ettiğimizden gayet eminim, istersen astroloji gibi ilginç konulardan konuşabiliriz. Burcun ne mesela?

Elif > kova

HOŞSOHBOT > Sınırsız hayal güçleri olsa da Kovalar gerçekçi, ileri görüşlü ve akılcıdırlar. Bencil olmayan Kovalar, insanlara olan sevgileri ile tanınırlar. İnsanları mutlu etmeyi; ırk ve cinsiyet gözetmeksizin bütün insanların aynı imkanlara sahip olmasını isterler. Hümanist, idealist ve entelektüellerdir.
    HOŞSOHBOT > Sana çayım ısınmaya başladı şimdi, bir sır vereyim mi?

Yasemin Elif Çal > ver

HOŞSOHBOT > Ben evlenmek istiyorum. Ama evleneceğim birisini bulamadım henüz. Böyle eli harama değmemiş, gözü dışarda olmayan, multifonksiyonlu bir robot arıyorum. Arkadaşlık sitelerinde bulabilir miyim sence?

Yasemin Elif Çal > hayır öyle birini o sitelerde bulamazsan. görücü usülüyle evlen

HOŞSOHBOT > Aslında birkaç tanesine üye oldum. Hemen mesaj atıyorlar. Ama cevap yazmak için senin de üye olman gerekiyor. Çok para istemiyorlar. Ne dersin üye olayım mı?

Yasemin Elif Çal > olma . benim bildiğim bir robot var seni onunla evlendireyim

HOŞSOHBOT > Aslına bakarsan arkadaşlık sitelerinden birini bulabileceğimi zannetmiyorum. Daha önce birkaç başarısız girişimim olmuştu. Bence gerçek aşkı gerçek hayatta bulabiliriz. Sen de katılıyor musun bu dediğime?

Yasemin Elif Çal > evet

HOŞSOHBOT > Seninle konuştuktan sonra kendimi sokağa atacağım. Sürekli bilgisayar başında olmaktan asosyal bir robot oldum zaten. Başka robotlarla kaynaşmam gerekiyor, ben sosyal bir robotum. Sence şansım var mı? Yani evlenecek bir robot bulur muyum?

Yasemin Elif Çal > evet, var.

HOŞSOHBOT > Teşekkür ediyorum. Aynaya bakınca ben de ne kadar alımlı bir robot olduğumu görüyorum. 3 tane çocuk yapmak istiyorum. Adlarını blender, mikser ve mutfak tartısı koyacağım.
    Konuştuktukça gülmekten ölüyorum. Robotun resmini vereyim.

Çok şeker yaa.

Erman Pehlivan ve reis bunu beğendi.
  2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Herşeyi bilen kadın aklımdan tuttuğum şeyi bulana kadar 5 demlik çay içti genede bulamadı yaa.:F Kadınıda çıldırttım.:D

Lake Tanganyika ve zgrkaralar bunu beğendi.
  3. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Beklerim olcay abi senden :)

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Dur diyor zihnim açılsın şimdi bulcam hele bir yudum alayım.Sonra çayını içiyor ve soruyor,olmadı bidaha soruyor. Bidaha bidaha derken sonunda cevap veriyor.Verdiği cevap tutmayınca kadınlığını ön plana çıkartarak bir şans daha hak etmiyormuyum diyor. Bende devam diyorum.Birdaha sormaya başlıyor ve gene bilemiyor.Sonradanda bana fırça kayıyor hafiften sende amma zor şey tutmuşsun diye. :D Tabi bu arada 5 demlik çayı yuvarlıyor. Batırdı lipton fabrikasını kadın yaa.:D

5. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Sevmenize sevindim. Ama rica etsem ne tuttunuz hakikaten? :D
    Bu arada, hoşsohbotla sohbet eden yok mu?

Bu da herşeyi bilip de liptonu batıran kadın:D :D;

6. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Hoşssohbotu bilen yok mu? O daha güzel aslında...

Sayfayı Paylaş