1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sonunda Akvaryum Balıklarıma Kavuştum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ENVER tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Sn portal takipcileri yaklasık 2 aydan beri kendime güzel bir koloni arıyordum tropeus cinsi balıklardan olusan ve artık tam istediğim gibi bir koloni edindim yakın zamanda siz değerli akvarist doslarımdan tavsiyeler için foto ları ekleyeceğim dilerim hayırlısı olur akvaryum ölçüleri 110*70*70 sump ölçüleri 70*20*40 ısıtıcı atman marka 300 wolt .

20130127_201121.jpg 20130212_192741.jpg 20130212_192753.jpg 20130212_201551.jpg 20130212_201557.jpg 20130212_201610.jpg 20130212_201614.jpg 20130212_201617.jpg 20130212_201642.jpg

20130212_202616.jpg 20130212_202620.jpg 20130212_202639.jpg

Buyrun bunlarda resimler telefonun şarjı bitmek üzere biraz puslu cıktı kusura bakmayın arkadaşlar.

Ekli Dosyalar:

cirol, H.Kaya.Gemlik., Okurt ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İstediğin koloniyi bulduğun güzel olmuş abi İnş yavruda alırsın,her şey güel görünüyor Maşallah...:nazar:

3. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    insallah alparslan senden aldığım bilgilerle bu hale getirdim daha cok gelişecek akvaryum inşallah

Alparslan bunu beğendi.
  4. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Güzel canlılar, hayırlı olsun sağlıkla besleyin inşallah.:)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayırlı olsun sağlıkla besle inşallah. Bu tür sump sistemini oldukça seviyor. Gayet güzel bir sistem kurulmuş.

6. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Hayırlı olsun zor kısmı atlatmışsın.

7. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    İlk Önce Maşallah diyelim mevlam nazarlardan saklasın, balıkların formu ve akvaryum yapısı güzel gözüküyor inşallah bol bol balık alırsın Enver kardeş bu hafta sonu bende Tropheuslarımı eklemeye başlayacağım bende paylaşırım fotoğrafları.

ENVER bunu beğendi.
  8. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Hayırlı olsun güle güle bakın büyütün.

ENVER bunu beğendi.
  9. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Hayırlı olsun. Sağlıkla büyütün, bol bol yavrularınız olsun.

ENVER bunu beğendi.
  10. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Herkeze cok tesekkur ederim siz degerli akvarist doslarim sayesinde bu gunlere geldik portal ailesine cok tesekkur ederim iyi varsiniz

11. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Maşallah 41 kere...Keyifli yavrular alırsınız inşallah...Naçizane tavsiyem o bioballları suyun içinden çıkarın...Üzerinden yağmurlama yapmazsanız görevlerini yerine getirmezler...:)

ENVER bunu beğendi.
  12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hayırlı olsun,sağlıklı ve kayıpsız büyütüp bol yavrular alırsın inşallah.:)

ENVER bunu beğendi.
  13. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Biyo ballari suyun icinden cikaracagim evet sump olayinda henuz acemi oldugum icin o acemiligime geldi sumpu l seklinde yapip bio lari en ust seviyeye koyacagim ozamn olacak diye umut ediyorum

14. apemepa

apemepa

İsim:
    Hasan ÇOMUK
    güzel olmuş...maşallah...

ENVER bunu beğendi.
  15. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Cok tesekkur ederim

16. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Harika oluyor hepsi.Arka fon gerekiyor ama.Düz mavi bir fon çok güzel gidecektir bu tanka.Derinlik verip daha da ön plana çıkartacaktır.Biyoball zaten malumun."Üste koyacağım" derken yine suyun içinde yüzmesin.Yapabilirsen bir iki delikli ızgara arasına koy ki üstten damlayan su bunların üzerlerine düşüp içlerinden geçip yine aşağıya damlasın.Böylece suya çok güzel oksijen kazandırmış olursun.Haa olmazsa da bir uygun pap içine oyar altını ve üstünü delikler ile delip topları da içine yerleştirirsin.Aynı vazifeyi görür bu da.Canlılardan bol bol yavru aldığın günleri de görürüz inşallah.Tekrar hayırlı olsun :nazar:

ENVER ve cirol bunu beğendi.
  17. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
    hayırlı olsun kardesim balıklarını sağlıkla beslemen dileğiyle

ENVER bunu beğendi.
  18. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Soylediginizi anladim zaten suanda arka fon duz mavi yeni resimler ekleyecegim sump sis yeminide bastan tasarlayip imal edecegim cok saolun

19. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    Kardeşim balıkların hayırlı olsun damızlık boydalar maasallah kısa zamanda surpriz yapıp yuzunu guldurebilirler akvaryumun ortasındaki mercan galiba keskin biseyse cıkarmanı tavsiye ederim...

20. Enver bey balıklarınız hayırlı olsun:nazar:

Sayfayı Paylaş