1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sorunum !!!

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Emir Sağkol tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Emir Sağkol

Emir Sağkol

İsim:
    Emir Sağkol
    Benim 9 ciklet 1 köpek balığı 1 de matrakanta balığım var ben köpek balığımı yeni aldım yeminden attım ama ciklet balıklarım anında yedi bende fazla attım hepsi yadi ancak köpek balığımın karnı şiş bir şey olurmu yani yemden cikletlerde yediği için bir de köpek balığımın karnı şiş olduğu için ?

2. Emir Sağkol

Emir Sağkol

İsim:
    Emir Sağkol
    Lütfen cevap verin :( :(

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Emre merhaba hoş geldin.
    Makrakanta balığını almakta acele etmişsin bunları cikletlerle beslemek mümkün ama Ph değerlerine dikkat etmek lazım ve köpek balığı da öyle.

Soruna gelirsek ne yemi veriyorsun vede bir daha ki sefere yemi az az sık sık ver...

bilge, Nadir ve Erdal bunu beğendi.
  4. Emir Sağkol

Emir Sağkol

İsim:
    Emir Sağkol
    Köpek balığı yemi verdim.

5. Nadir

Nadir

Yer:
    Karabük/SAFRANBOLU
    İsim:
    Nadir AYAĞ
    Emre ciklet balıklarıyla makrakanta balığı beraber yaşar yaşamasına da acaba aldığın ciklet balığı cinsleri hangileri? Köpek balığı ile bunları beslemesen iyi olur bence, biraz büyüyünce veya akvaryuma alışınca sorun yaşayabilirsin. Köpek balıklarını tropikal balıklarla beslemelisin. Aynı zamanda makrakantalar güzel balık ama onu etcil beslemen lazım. Otcul beslersen bir süre sonra ölür. Köpek balıklarına gelince onlar genelde oburdur, çok yemek yerler ve karınları çok şişer, sorun etme. ;)

Alparslan bunu beğendi.
  6. Emir Sağkol

Emir Sağkol

İsim:
    Emir Sağkol
    Çok çok teşekkür ederim, bir de bu arada Emre değil Emir. :)

Nadir bunu beğendi.
  7. Nadir

Nadir

Yer:
    Karabük/SAFRANBOLU
    İsim:
    Nadir AYAĞ
    Pardon Emir. Beni Alparslan abin kandırdı. ;)

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş