1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sosyal Medya ve Ap Ailesi

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde grafikdelisi tarafından 11 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Değerli Ap üyeleri bilindiği gibi artık sosyal medya dediğimizde ilk aklımıza gelen siteler facebook ve twitter olarak ikiye ayrılmaktadır, reklamların ve birçok dayanışmanın ortak noktası olarak gösterebiliriz, peki portal için neler yapabiliriz bir düşünelim;

1- Herhangi bir paylaşım yapıldığında facebook üzerinde diğer kullanıcılara ulaştırmak ( Bu sayede profilinizdeki herkez görecektir)
    2- Ufacık bir akvaryum görüntüsünü burada paylaşırken yine portalın facebook sayfasında paylaşmak
    3- İlginç üretim yada herhangi bir akvaryum ile alakalı videoları portal ve facebook üzerinde paylaşmak ve devamında twitter üzerinde linkinizi paylaşmanız( sonrasında paylaştığınız twitter linkini bana atarsanız gerekli desteği vereceğim)

Bu sayede benim şahsi fikrim Ap ailesinin bu kadar bilgisine ve dayanışmasını birazda sosyal medya üzerinde göstermemiz gerekmektedir....

Ulaşmak için gereken linkler aşşağıdaki gibidir

Facebook: Akvaryum Portalı Resmi Sayfası | Facebook
    Twitter : Akvaryum Portali (akvaryumportali) Twitter'da
    Saygılarımı Sunuyorum

YIKIKTEMO, harfuzmani, tamerkokcu ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Reklam Reklamdır,reklamın kötüsü olmaz katılıyorum...:)

grafikdelisi bunu beğendi.
  3. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Ben nedense şüpheciyim, Serdar arkadaşım senin niyetinin tamamen iyi niyetli buluyorum ama,bu twitter ve facebook gibi ortamların amacı bu tür spesifik paylaşım noktalarını ve geleneksel sosyal medya mecralarını eritip kendine entegre etmek. Mesela son yıllarda bir çok yerli yabancı müthiş güzel fotoğraf paylaşım platformları önce instagram gerzekliğinin içinde sonra instagramın facebook tarafından alınması ile facebook'un içinde eriyip yok oldu. Şimdi cep telefonu ile hatıra fotoğrafı çekip efekt verip kendini fotoğraf sanatçısı gören tipler var etrafta.

Biz zaten yeterince ilgililere ulaşabildiğimizi sanıyorum, feysten veya twitterdan alakasız kullanıcıdan gelecek like ve retweet beni hiç ilgilendirmiyor açıkçası.

Yanlış anlama fikrine saygım var ama bu şekilde çekincelerimde var.

4. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Sıkıntı yok abi düşünce özgürlüğü diye birşey var :D

5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Ben hobi ile ilgilenmeden önce, aaa ne güzel der geçerdim. Sonradan araştırmaya başladıkça içine girdim. Yani, uzakta duran uzakta kalıyor. Paylaşımı artırmak önemli, ancak "yüzün eskimesi" riski de var. Her kameraya çıkmayan Tarkan mı ? Fotoğraf makinesi gördümü atlayan Nihat Doğan mı olacaksınız ? Soru bu. Çok saçma bir mesaj oldu ancak yazmak istedim. :D

grafikdelisi bunu beğendi.
  6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Benim için internet, akvaryum portalı ve benzeri 3 akvaryum sitesi demek. Facebook yada twitter ilgimi çekmiyor. Konuya ilgisi olan kişiler zaten araştırarak ulaşıyorlar. Konuya ilgi duyanların yapacağı paylaşımlar, konu ile ilgisi olmayanların yapacağı beğenilerden daha fazla ilgimi çekiyor. Bence en büyük site olmak yerine, en doğru bilgi paylaşımlarının yapıldığı, konusuna en hakim ve ilkelerine bağlı bir site olarak tanınıp anılmak en doğrusu. Tabi ki bu benim düşüncelerim. Düşüncelerinize saygı duyduğumu ayrıca belirtirim.

Sayfayı Paylaş