1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

SP'lerim Suyun üzerinde hareketsiz duruyor.

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde MerveM tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: SP'lerim Suyun üzerinde hareketsiz duruyor.

Yazmayi unuttum ozur dilerim. Yemler posette olmamali aslinda, en guzeli isik ve hava almayan kaplarda saklamaktir ve 1 ay icerisinde bitirecek kadar satin alinmalidir.

Cep mesaj...

2. MerveM

MerveM

İsim:
    merve bilir

Estafurullah, kap işini hallederimde o yemler 1 ayda bitmez herhalde :) bir dahakine daha az alırım ama o zamanda + kargo parası olacak napalım gülü seven dikenine katlanır :) Teşekkürler.

3. MerveM

MerveM

İsim:
    merve bilir

Burada eklediğiniz resim sizin yem kabınız mı ? eğer sizinki ise siz onu 1 ayda bitirebiliyormusunuz ?

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Malesef artık bitmiyor. Eskiden büyük angel ve tang türleri varken resmen bitmeye yakın hale geliyordu ama artık o balıklar elden çıkarıldı. Bu yemlerin çoğunu Teoman abi verdi ve benimde Ömer bey'den siparişlerim gelince görüntü bu oldu. Bitmez bu yem bir ayda artık çok zor.

5. MerveM

MerveM

İsim:
    merve bilir

Demekki 50gr yem çek geliyor bundan sonra 25gr isteriz :) 4-5 çeşit isteriz yapacak başka birşey yok.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Evet aynen başıma da bu geldi zaten. 4 çeşit yem istedim ve gram ayarını tutturamadım ve yine ilave gelenlerle yem çok güzel çeşitli oldu ama 4-5 ayda ancak biter veya bitmez.

7. MerveM

MerveM

İsim:
    merve bilir

bence siz en iyisi bayatlamadan bir hayır yapın yemlerim bir kısmını ihtiyacı olan birine verin :):)

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
  9. MerveM

MerveM

İsim:
    merve bilir

Güzel bir yöntem şimdilik bu şekilde devam etsem iyi olur ilerde prenseslerimi çoğaltırsam olur :):)

Sayfayı Paylaş