1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Stoklar

Başlığı 'APG Akvaryum Sistemleri' kategorisinde APG Akvaryum tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. APG Akvaryum

APG Akvaryum

İsim:
    BÜLENT DERİNKÖK
    Arkadaşlar stoklarımızda bir süredir tükenen Caribsea kaya,canlı kum, Two little fishies katkı ve bakteri kültürleri, Reef Crystals tuz, salifert test, Grotech ABC gibi ürünler güncellenmiştir. Bilginize.

Pennywise, Fatih BARLAS ve mekatronik bunu beğendi.
  2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Satış yaptığınız bi internet siteniz var mı? Ya da fiyat listesi?

3. APG Akvaryum

APG Akvaryum

İsim:
    BÜLENT DERİNKÖK
    internet sitemiz maalesef yok, telefonla ulaşıp fiyat alabilirsiniz. 0532 672 10 56

4. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    E yapalım size bir site hepi topu 1 dolar. (Bana özel 1 dolar)
    Hani vardır bir hikaye, 1 dolar çekiç parası istemiş usta 999 dolar da işçilik. sormuşlar usta bu ne, O demiş, çekici nereye vuracağını bilme parası.

Bana sen yap derseniz bir kutu yem karşılığı yaparım, yemi de ne yapacaksam tank yok balık yok :)

Pennywise ve JOEBLACK73 bunu beğendi.
  5. APG Akvaryum

APG Akvaryum

İsim:
    BÜLENT DERİNKÖK
    Teklifiniz için teşekkür ederim, benim asıl işim Bilişim sektörü. Geçmiş yıllarda e ticaret tecrübem oldu. Stok takibi, fiyat takibi, kargo takibi vs sorunların yönetimi ayrı bir iş. Hakkını verebileceğimi düşünmediğim için şu an düşünmüyorum. Teşekkürler yine de.

Sayfayı Paylaş