1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Strafor Arka Fon Yapımı İle ilgili

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba ya belki sacma gelicek soru ama kafama takıldı:D Şimdi ben strafordan arka fon yapıyım diyorum yanlız anlamadıgım kafama takılan birşey var şimdi bunu yapanlar akvaryuma konple nasıl sokuyolar bu straforu ? benim akvaryumum kayıtlı kuşaklı bu cam ortadaki engellicek yan soksam elimde kırılabilir :D Portaldan örnek bi resim

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Hocam iki parça şeklinde yapıp koyabilirsin.

RuFKaD bunu beğendi.
  3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Eray abi aslında bende oyle dusundumde, çoğu yüksek hacimli akvaryumlarda kayıt kusak vardır olanların hepsi sanırım iki parça yapıp koyuyolar.

4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Vallahi tam olarak ben de bilemiyorum?Ama adamlar bir şekilde yapıyorlar işte.Bakalım üstadlar ne diyecek?

ZeRo-x7 bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tek parça halinde girmesi mümkün değil ise çok parçalı yapmak tek seçenek. Büyük akvaryum dediğin akvaryumların arka fonu dışarıda yapılıp koyulmuyor akvaryuma tek parça olarak, akvaryum kurulumundan önce tasarlanıp yapılıyor. Zaten parçalar yapıştırıldığında ve boyası veya üzerine yapışacak olan malzemeler eklendiğinde bütün duruyor.

ZeRo-x7 bunu beğendi.
  6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Teşekkürler Temel abi açıklaman için:)

Sayfayı Paylaş