1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Strafor Arka plan Denemem- İlk Sefer Güzel Oldu

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde Elijah tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. Elijah

Elijah

İsim:
    Fevzi
    Sadece şekil verdim. Sanırım yetenekli gibiyim, 3 cm kırmızı renk sert strafor derz atmadan akvaryuma koyarsam ne olur acaba?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Strafor Arka plan Denemem- İlk Sefer Güzel Oldu

Kabiliyet var evet katılıyorum. Ellerine sağlık güzel görünüyor. Akvaryum içinde bakalım nasıl duracak.

3. Elijah

Elijah

İsim:
    Fevzi

Temel bey. yada yaşça büyüğüm olduğunuzdan dolayı Temel abi. Derz sürmedim şuanda nasıl bi derz alacağımı bilmiyorum açıkcası. derz sürdüğümde güzelliğinin kaybolmasından korkuyorum :( Acaba sürmeyipte koysam birşey olurmu balıklarıma saat:gif

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Fevzi o şekilde batmaz yukarı zorlar ve inan hiç duymadım bu şekil kullanan. Yap derim ben derzi bozulmaz güzelliği. Filli boya ile boyanıyor istediğin renge.

Elijah bunu beğendi.
  5. Elijah

Elijah

İsim:
    Fevzi

Abi derzi sadece batması içinmi kullanmam gerek ? akvaryumumun tepesindeki ışığın konması için akvaryumun 2 tarafında 30x2 cm boyutunda 2 parça cam var batmasının sorun olcağını sanmıyorum açıkcası.

6. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Ben bir zamanlar denemiştim derz kullanmadan ama suni duruyor ve inan su içinde tutmak çok zor oluyor. Derz olarak içme su depolarında kullanılan salınım yapmayan bütün derzler den kullanabilirsin ve boyama işi de su bazlı boyalar olur. Derz marka sorarsan fugapool 2900 derim ben kullandım sorun olmuyor.

Elijah ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. Elijah

Elijah

İsim:
    Fevzi

Halil abi teşekkür ederim. hemen almaya gidiyorum straforu aldığım yere ama adamlarla bir türlü anlaşamadım umarım açıktır dükkan. Adamın dediğine göre file lazımmış yoksa derz tutmaz dökülürmüş.

Sayfayı Paylaş