1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su Altı Bonzai Bitkisi

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde osmanca tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Kendi yapımım bonzai ağaçlarını satıyorum. Ağaçlar bir yıl tuzlu suda beklemiş ağaçlardır. Salınım yapmazlar doğal simli ve mineralli taşlara monte edilmiştir. Yosun olarak kendi ürettiğim tropical moss kullanılmıştır. Fiyatları bodur olanı: 350tl uzun olanı ise 300 TL. Yosunların ağaç dalına sarılmış resmide mevcuttur, yaklaşık olarak 2 buçuk aylıktır. İlgilenenler özel mesaj gönderebilir veya 0553 290 41 22 den ulaşabilirler.

Ekli Dosyalar:

TencoMelih bunu beğendi.
  2. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Abi bonzai monzai sakata gelmeyesin :DD

osmanca bunu beğendi.
  3. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Hayırlı satışlar dilerim Osman Bey. Uğraşmışsınız güzel bir çalışma yapmışsınız ve emeğinizin karşılığını satış yaparak almaya çalışıyorsunuz. Sizin gibi yaratıcı insanları oldum olası taktir etmişimdir. Umarım herşey gönlünüzce olur.
    Keşke nasıl yaptığınızı anlatan bir konu da açsanız da bizler de sizden birşeyler öğrenme fırsatı bulsak...

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Özgün kardeşim mossları kendim üretiyorum ağaçları ise denizde kendime 2 3 metre civarında bir ağda bekleterek orjinal görünümünü almasını sağlıyorum.kullandığım kaya ise kireç kayası kayayı matkapla deliyorum ağacın altını ise panç ile alıyorum.ağacı kayanın deliğine monte ediyorum mossları misina ile sardıktan sonra işlem tamam temo19Bu tamamen el emeğidir.Fiyat belki biraz yüksek gelebilir ama dediğim gibi tamamen el yapımı.

ozgun_cyprus bunu beğendi.
  5. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Evet fiyatından belli tuzlu suda beklediği, 300 tl ağaç ve moos bravoooo.

veysel bunu beğendi.
  6. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Kürşad bey size fiyatı pahalı gelebilir, bir tanesi ile ortalama 2 gün uğraşıyorsun. Makineden çıkan bir ürün değil bu özellikle taşına form vermek çok güç özen istiyor.

7. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Ben ambulansla günde 25 hastaya bakıyorum, 24 saat uğraşıyorum 200 tl alıyorum.

Alparslan bunu beğendi.
  8. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Çok güzel günde 200 tl kazanabiliyorsunuz, ben bir buçuk senedir işsizim ekmeğimi bu şekilde kazanmaya çalışıyorum. İnanın sizin gibi hergün 200 tl almıyorum.

9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Emeğinize sağlık Osman bey, el becerisini değerlendirmek önemli. Fiyat kıstası olarak ta konu olmasını en son istediğim el becerisidir ama fiyatlarda esnek olursanız daha kolay satış olur kanaatindeyim. Biraz yüksek fiyatlar olmuş bence de.

osmanca ve Alparslan bunu beğendi.
  10. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Estafurullah ben sizin el becerinizin emeğinizin hesabını tutmak istemiyorum keza demek istemem, bu siteler hobi amaçlı kurulmuş ticari bekleti gözetmeyen hobi en uygun şartlarda oluşsun diye kurulan bir oluşum. Benim demem hobi işi değil ticaret işi olmuş.

11. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Alıcı olduktan sonra fiyatlar tabi ki konuşulur.

12. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Satıldı..

13. berkin88

berkin88

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    berkin dilsiz
    Ağaçları monte ettiğiniz taşların ismi nedir acaba.

Sayfayı Paylaş