1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su Buharlaşması Sonrası Akvaryuma Nasıl Su Eklenir

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde someye tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. someye

someye

Akvaryumumdaki su buharlaşıyor ve azalıyor. Su eklerken balıkları akvaryumdan çıkarmalı mıyım yoksa onlar akvaryumda iken direk dinlenmiş suyu koymalı mıyım?

2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Direk dinlenmiş, ısısı akvaryum ile aynı olan suyu koyabilirsin

3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Sümeyye Hanım Ayrı Ayrı Konu Açmasanızda Tek Bir Konuda Bütün Sorunlarınızı Birleştirseniz daha iyi olmazmı ?

Okurt bunu beğendi.
  4. someye

someye

Burası özgür bir forum miraç bey. İstediğim zaman, istediğim konuyu istediğim saatte açarım.

Okurt bunu beğendi.
  5. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Bayan üyelerimizin istedikleri konuyu istedikleri yere açma hakkı vardır :) :) Zaten toplasan tüm ülkede üç tane var ikisi bizim forumda temo7

Akvaryumportalı bu kadar iltimas geçsin bence. :) :)

RuFKaD bunu beğendi.
  6. someye

someye

Neyse şimdi saçma sapan bir konu hakkında gerilim yaşanmasın. Isısı aynı olursa koyabilirsiniz diyorsunuz yani Özdemir Bey.

Okurt bunu beğendi.
  7. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Evet aynen. Gerilimi düşürelim bu arada :)

8. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Ben size istediğiniz zaman konu açarsınız açamazsınız Diye bir laf söylediğimi Hatırlamıyorum... Tabiki açabilirsiniz ama Sadece Görüşümü Bildirdim Tek bir yerden ilerlerse daha güzel olur diye belirttim. Saygılar

42tayfun26 bunu beğendi.
  9. someye

someye

Buna siz karar veremezsiniz fakat eleştirinize de saygı duyuyorum. Balıklarınız ile sağlıklı günler dilerim.

Sayfayı Paylaş