1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su Kaplumbağası ile Yaşayan balıklar Neler

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde someye tarafından 14 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. someye

someye

Su kaplumbağası ile yaşayan balıklar nelerdir, 7-8 cm'lik bir su kaplumbağam var ve öğrenmek istiyorum. Acaba tatlı su balıklarıyla bir arada Su kaplumbağaları yaşayabilir mi?

Yaşarsa hangi cinslerle yaşar?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sakın balıkların olduğu akvaryuma eklemeyin,kaplumbağanın gözü iyi görmez hareket eden her şeyi ısırmak ister onun için ufak büyük fark etmez,en güzeli ayrı beslemek...

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aslında uygun değiller ama ekleyen de yok değil. Paludaryum tarzı bir akvaryum ve lepistes türleri ile bakıldığına şahit oldum ama sularını çok kirleten canlılardır. Alparslanın dikkat çektiği unsur işin farklı bir boyutu ancak uygun şartlarda denenebilir istenirse.

Alparslan bunu beğendi.
  4. someye

someye

Vazgeçtim zaten. İnternet de öyle çok kötülemişler ki bu olayı. Korktum valla :) En iyisi hiç konusunu açmamak :)

5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Benim arkadaşım malawi chiclidleri ile besliyor. 2 aydır sorunu yok. Suyun yüzeyine yakın stant yapmış. Yüzüp geri geliyorlar. Alıştırmak için standa yemleme yapmanız lazım. Türler, sarı prenses, ahli, beyaz prenses, iceman ve aklıma gelmeyen 1-2 tür daha. Hatta türlerden biri Kaplumbağaların dışkılarını yiyor. Doğal filtre:)

6. someye

someye

Risk almak gerekiyor işte. Ama yapmamaya karar verdim.

7. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    bence doğru karar verdiniz....temo8

RuFKaD bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş