1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su piresi arıyorum.

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Nereden: Konya
    Aranan Canlı: Su Piresi
    Adet: Aşılayacak Kadar
    Boyu: -
    Beklenti Fiyatı: Konyalı hobicilerden bekliyorum. Zaten o kadar pahalı değildir sadece üretime başlamak için bir miktar istiyorum.
    İrtibat Bilgileri: Konunun altına yazabilirsiniz msn adresimden ulaşabilirsiniz ama yeterki biri olsun...
    Msn Adresi: doqusarisoy@hotmail.com.tr
    Teslim Koşulları: Elden alırım Konya şehir merkezinden bayramda da alabilirim hem bayramlaşmış vede tanışmış oluruz.
    Diğer Bilgiler: Acildir arkadaşlar. Kültür olarak almak istiyorum. Canlı yem olarak kullanacağım. İl dışındanda kargo yaparım yollarım diyenler varsa onlarda söyleyebilir. Ama astarı yüzünden pahalıya geliyorda öyle. Çünkü kargo 9 tl alacaktır en az. O yüzden Konya içi çok iyi olur elimizde mahkum bir şekilde.

2. suskunkral_21

suskunkral_21

İsim:
    Dijvar ışık
  3. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Cevap: Su piresi arıyorum.

Ben akvaryum.com dan bycandan aldım. kargo 6 lira tutuyor kültürde 10 lira veriyorsun 2 1 litre pet şişesinin içinde gönderiyor 2 şişe kültür.

İlgisi alakasıda var sağolsun yardımcıda oluyor

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Evet bycan abiyi bende tanıyorum. Bir ara konusmustuk su pireleri hakkında. Ama eğer alacak olursam canlıyem.com'uda önerebilirim. Gerçekten her türlü canlı yem hakkında bilgi ve ulaştırma yapabiliyorlar. Ama teşekkür ederim zaten bu konuda çok önce açılmıştı.

5. omeriyidogan

omeriyidogan

İsim:
    Ömer İYİDOĞAN

Arkadaşlar, bycan nickli Özcan bey dururken başka yerden su piresi almak paranızı gereksiz yere savurmaktır bence. Benden söylemesi!

6. ageice83

ageice83

İsim:
    uygar karayiğit

Sayfayı Paylaş