1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su Piresi, Artemia, Sıvı Su Piresi Yemi, Sıvı Artemia Yemi...

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde aquafactory tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aquafactory

aquafactory

İsim:
    Ahmet AlpAslan ÇANKAYA
    Nereden: Bursa
    Satılan Canlı: Su piresi, Artemia
    Adet: Değişkendir.
    Boyu: 0,2 - 0,6 mm
    Adet Fiyatı: Değişkendir.
    Toplu Alım Fiyatı: Görüşülür.
    İl/Semt: Bursa - Mudanya
    İrtibat Bilgileri: a.aquafactory@gmail.com' a mail veya özel mesaj.
    Msn Adresi: Kullanmıyorum.
    Teslim Koşulları: Ortak noktadan elden teslim ve kargo
    Diğer Bilgiler: Bilgiler alttadır.
    Fotoğraf: Eklenecektir.

SİZDE EVİNİZDE ÜRETEBİLİRSİNİZ. BİLGİLER SAYFANIN ALTINDADIR.

0,33LT. Ortalama 350 adet kızıl su piresi : 5.00tl.
    0,50LT Ortalama 600 adet kızıl su piresi: 9,50 tl.
    1,00LT. Ortalama 1200 adet kızıl su piresi: 18.00tl.

SU PİRESİ ÜRETİMİNİ VE BALIKLARINA DEVAMLI CANLI YEM KAYNAĞI SUNMAK İSTEYEN HOBİCİLER İÇİN;
    SU PİRESİ YEMLERİ SATIŞA SUNULMUŞTUR.
    .........................ARTEMİA YEMLERİ SATIŞA SUNULMUŞTUR.............................

YEMLERİN İÇERİĞİ: ( SU PİRESİ )
    Saf, toz spurilina,
    Doğal üretim yosun, (SIVI YEMİN İÇERİSİNDE Kİ YOSUNU KÜLTÜR OLARAK KULLANIP ÜRETEBİLİRSİNİZ.)
    Green algea, ( SIVI YEM İÇERİSİNDE Kİ GREEN ALGEA YI KÜLTÜR OLARAK KULLANIP ÜRETEBİLİRSİNİZ. )

0,33LT:10.00TL.
    0,50LT:13.00TL.
    1,00LT:25.00TL.

Hobicilerin üretimini ilk etapta kolaylaştırmak adına 10 ml. su piresi yemi gönderim şişelerine enjekte edilmektedir

SIVI YEM ( ARTEMİALAR İÇİN );
    İÇERİĞİ;

FİTOPLANKTON
    GREEN ALGEA
    BLUE ALGEA
    DOĞAL ÜRETİM MUSCUS
    SPURİLİNA
    %0,01 İÇERİKLİ ÖĞÜTÜLMÜŞ KRİLL

0.33LT: 20.00TL.
    0.50LT: 26.00TL.
    1.00LT: 43.00TL.
    PTT KARGO EVE TESLİMAT:3.00TL. İLA 5.00TL. ARALIĞINDA 3 GÜNDE EVE TESLİMAT.
    ARAS KARGO:5.00TL İLA 8.00 TL. ARALIĞINDA ERTESİ GÜN EVE TESLİM. ( İŞ GÜNLERİ )

SU PİRELERİMİZİN ÜRETİMİNDE MAYA ( maya; su pirelerinin sahip olduğu %7 proteini %3-4 seviyelerine çekmektedir. ) ASLA KULLANILMAZ. ÜRETİMDE SPURİLİNA, SERA VİPAN, SERA VİPAGRAN, YOSUNLU SU VE GREEN ALGEA KULLANILIR.

GÖNDERİMLERDE HAZIR DAMIZLIKLAR %70 MİKTARDADIR.

ARTEMİA: Yarım litrelik şişeler için hazırlanmış paketler halinde satılmaktadır. Tuz olarak kaya tuzu kullanılmaktadır. Paketlerde tuz ve artemia yumurtası oranı hesaplanıp gramajlanmıştır. Artemia yumurtalarımız kendi üretimimizdir. Su ürünleri fakültesinde üretimi yapılmaktadır.
    %95 açılım oranlıdır. Damızlık artemialarımızda hormon kullanılmamaktadır. Damızlık artemia satışımız ve canlı artemia satışımız yoktur. Dondurulmuş artemia yakında stoklarımızda yerini alacaktır.

YARIM LİTRELİK SU İÇİN PAKETLER: 4.25 TL. & %90 - 95 AÇILIM ORANI.
    ...DIY ARTEMİA DÜZENEĞİ SADECE MAALİYETİNE GÖNDERİLİR....
    MAALİYET HESAPLAMA:

1 MT HAVA HORTUMU: 2.00TL.
    HAVA TAŞI: 2.25TL.
    TOPLAM:4,25TL.

SU PİRESİ ÜRETİM TEKNİKLERİ:

Su pirelerini sizlerde evinizde kolayca üretebilirsiniz. Su pireleri 2 haftalık olduktan sonra damızlık hale gelirler ve maksimum 45 gün yaşayabilirler. Vereceğiniz yemlere göre protein miktarları artar ve ya azalır. Maya kullanımında üreme hızı maksimumdur fakat protein miktarı %2 ila 2,5 aralığında kalmaktadır. Üretim için 26 dereceye sabitlenmiş su, hava filtresi, hava taşı, hava hortumu, vana, vantuz, aydınlatma (24 saat) ,su piresi yemi ve en az 10 litrelik bir kap veya akvaryum gerekmektedir. Ayda 1 kez kabın 3 de 1 i oranında dip çekimi yapılır ve akvaryumdan alınan su ile tekrar doldurulur. Yemleme ise sudaki yem miktarı gözlenerek yapılır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş