1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Su piresi yetiştirme seti.

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde zgrkaralar tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Görseller için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
    Kredi Kartıyla 25 liraya satın almak için lütfen tıklayın
    Sizlere burada sunduğumuz hizmet tamamen steril ortamda üretilmiş canlılar gönderilmektedir.

Göndereceğimiz paketin içinde sadece su piresi bulunmayacak nasıl üreteceğinizi anlatacak bir klavuz ve gerekli ekipmanlar olacak şimdi bunları size yazıyorum;

1 Adet Hava Motoru
    30 CM Hava Hortumu
    1 Adet Vana
    1 Adet Hava Taşı
    1 Litre Su Piresi
    1 Litre Yeşil Su
    ------------------------------------

Yukarda gördüğünüz gibi 6 adet ürün göndereceğiz size sadece bunları ayrı ayrı almaya kalksanız 50 liradan aşağıya muhtemelen bulamayacaksınız tamamen kendi üretimimiz olan su piresi için yem olarak kullandığımız yeşil sudanda size göndereceğiz satın alma işleminden sonra yeşil suyu ve pireleri nasıl coğalta bileceğinizi ayrıca anlatabiliriz isteyen olursa.

Ömrü ne kadardır?Balıklara nasıl takdim edilir?
    Su pireleri benim kendi kanaatim 45-50 gün yaşıyorlar.Araştırmalarım sonucu her pire 1 haftada erişkin olup,yavru vermeye başlıyor ve ortalama günde 21 adet yavruluyor her pire.
    Balıklara hortum ile suyu çekiyorum elekten süzüyorum.Eleğin üzerinde kalan pireleri balıklara aşağıya dökülen ve elekten geçen pireleri tekrar pire tankıma alıyorum çünkü gençler daha yavru verecek.Büyük pireler ise zaten ömürleri kısa oldugundan balıklara yem olarak faydalı olmuş oluyorlar.

TencoMelih bunu beğendi.
  2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Satışların yoğunluğu ve isteklerine göre 6 ve 12 taksit olaraktan sizler için ayrı iki ilan daha açtık ilgilenen olursa eğer diye.

6 Taksit

12 Taksit

Sayfayı Paylaş