1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

sucul hayattan bu kadar soğuyabilirim ancak !

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Yasin K. tarafından 29 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    Kayseri li arkadaşlardan varsa aramızda yada Kayseri ye gelip akvaryumculardan alışveriş yapacak arkadaşlarımıza naçizane uyarım olur "bahar pet akvaryum,okyanus akvaryum,şen akvaryum,güzelim akvaryum,naturel akvaryum" ile alışverişinizi sağlam yapın yada yakınına bile yaklaşmayın adamlıktan dinden Allah ve kitaptan bahsederler ağızlarını açınca iş alışverişe gelince işin rengi değişiyor. Bugün bu mübarek arefe günü canımı yaktılar sizinde canınız yanmasın arkadaşlar dini imanı para olmuş onların.Haddimi aştığım için hepinizden özür dilerim ve bugün itibariyle sucul hayatla bağlantım koptu Allah bizi paraya tapanlardan 3kuruş için balık diye canlarını önemsemeyen insanlığı tükenmişlerden korusun ..

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: sucul hayattan bu kadar soğuyabilirim ancak !

Yasin kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Kişileri yada kurumları karalamak yerine başına gelen olayı aktarmış olursan daha çok kitleye ulaşır,ve destek alırsın öncelikle bunu belirtmek isterim. Karşındaki kişi yada kişiler nasıl bir mağduriyet yaratmışlar ise onu aktarman daha yerinde bir davranış olur.Belliki canını yakmışlar ama dini imanı katmadan sakince durumu anlatırsan memnun oluruz.:em:

3. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak

olcay abicim gündemde olan üretimhanedeki türü değiştirecektim balıkçının biriyle anlaştım bana elden müşteri bulup geldi koloninin birini öyle aldı arkadaş diye hiç dokunmadan karını aldı gitti neyse başka biriyle konuştum para yok vs anlaştığı halde 16 gün oyaladı beni resmen sonra alacağım dediği gün aradım hazırlayım mı diye yok gelmiyorum benden fayda olmadı başının çaresine bak gibi tavırla 16 günümde yendi ve hiçbi şekilde dokunmadım hak geçmesin diye bide hakkı boşver sonuçta can yani bunlar neyse bugünkü balıkçıyla dün anlaştım fiyat dahil herşey sabah gittim balıklarla yaklaşık 600 kadar balık ile bana bunlar şimdilik yaramaz vay yer yok vay sezon kapalı vay borcum var veresiyem var toplayamadım neyse paraya 3hafta kadar beklerim bana tek gün söyle tamamını alayım dedim dünkü anlaştığımız fiyattan 100tl fiyat kırmaya çalışıyodu bende tamam olsun dedim sonra beni bu 16 gün bekleten adamla görüştü ve ona götürmemi söyledi adam dükkanı yarım saat sonra açacakmış falan balıklarım perişan oluyodu inan dayanamadım öylece bıraktım ama dünkü konuştuğunu bugün unutup farklı biri olması gerçekten çok zoruma gitti tarif edemiyorum akvaryumlarıda komple boşalttım kilidi vurdum isteyen olursa vereim yoksa çürüsün gitsin abi bende esnafım bu işte yaklaşık 3 senedir uğraşıyorum üretim yapıyorum yani ben adamların karını bile düşünürken beni böyle anlaşmadan dönerek ortada koyması çok zoruma gitti ve yaklaşık 1 senedir tanışıyoruz bu adamlarla

4. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak

bu ay satış yapamadım bu olaylar yüzünden elektrik 104tl su 32 tl geldi :D balıklar hediye gitti akvaryumlar bomboş yatıo karanlıkta ben napayım şu mübarek günde :D

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Böyle durumlar genelde hep alışık olduğumuz şeyler Mehmet.Özellikle bayram üsteü herkesin işi başından kalabalık.Sabırlı olmak,güvendiğin insanlarla iş yapmak,ve bu sayede başını dişini ağrıtmamak lazım.Zaman zaman bizimde geçmişte başımıza bu durumlar geldi. Ama yanlış yapan kendine yaptı. Biz ise yolumuza devam ettik. :ay:

Sayfayı Paylaş