1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sultan papağanım (efe)

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde Bjkolik tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Diğer evcilimi bende tanıtmak istedim, ismi efe. 3 yaşına vardı artık yalnız bir sultan ama çok talipleri olsada annemiz eş almakdan yana değil, neyse bu sorunuda hallederiz.

Dünya güzellik yarışmasında birincilik unvanı kazandı. Sİtesi için tıklayın
    Diğer forumlarda ise 2 kere birincilik unvanı var.
    Oldukcada konuşkan bir sultan peşimden ayrılmıyor.

işte meşhur efe

2. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam;
    Tolgahan çok güzel bir sultanın var.Bende bir ara heveslendim,ama evden kovulurum diye korktumtem05.gifMuhabbet kuşumla devam ediyorum.Bu şahaser gibi kuş birincilik ünvanını kazanmakta çok çok haklı.Allah birlikteliğinizi bozmasın.İkinizede uzun ömürler.:em:

3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Çok güzel bir görüntüsü var akvaryumcu abi bizim burdaki video göstermişti.Onun papağanı abinin ağzından peynir yiyordu hoş hoşuma gitmişti . :D

4. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Zaten sultan papağanları insanlarla çok canayakındırlar.Size alıştığında uçarken size yakın uçar ve siz nereye giderseniz oda gelmeye çalışır eğer gidemiyorsa bağırmaya başlar. :) Siz mutfakta bir şey yediğiniz zaman oda sizin sofranıza konup bir şeyler atıştırmaya başlar yada sizin ağzınıza şöyle bir bakar yemek yiyormu diye. :D

5. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    Maşallah çok güzel bir kuş.Bende muhabbet kuşlarının yanında bir çift beslemeyi düşünüyorum.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah çok güzel. :nazar: Çok bağırıyor diye duydum doğru mudur ?

7. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    SAdece ilgisizlikten bağırıyorlar. Hiç büyümeyen bebek gibiler.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş