1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sultan papağanım malesef öldü

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde MOVACIKLI tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Malesef Ankara'da komutanlarım dışında kimseyi tanımıyorum:=)) Burada olsaydınız yardımcı olabilirdim. İlanlara biraz göz gezdirin illaki o taraftada yerli üretimci bulunur.

2. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Mustafa bey salmonellanın nasıl bulaştığını bilmiyorum fakat tahminimce taşıyıcı olabilir. Genelde ithal edilen kuşların büyük kısmı bu tehlikeyle geliyor. Biraz şansları varsa toptancıda ve petshoplarda zaman kaybetmeden ev ortamına gidip temiz bakılanlar sıkıntıyı atlatıyorlar.

3. ceyhan

ceyhan

Yer:
    uşak
    İsim:
    kılıç
    Geçmiş olsun başınız sağolsun. Bende sultan papağnı aldım. Geleli 4 gün olacak. İstanbul'dan kargo ile gelmiş ve galiba çok üşütmüş. Ben uşakta oturuyorum.

Geldi geleli ishal kafesini çom hijyenik ve aşırı büyük kendim 1 saat boyunca sldim temizledim suluklarını temizledim. Sürekli siliyorum yemlerini temizliyorum ve suyuna ilaç verdim katkı mad.. olmayan yem verdim. Patates haşladım pazartesi yemiyor uğraştım elimde yedirmeye yemiyor enerjik suyuna ve yemine oldukç adüşkün maşallah tek tesellim bolca yem yiyip bolca su içmesi

Sizce ne yapmalıyım?

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 5 Şubat 2015
  4. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Hayvan sevgisi zor zanaat kaybetmek çok koyuyor insana. :(

Sayfayı Paylaş