1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sump Değişikliği

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde hydroneam tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Arkadaşlar merhabalar.4 şubatta ******* akvaryuma yaptırdığım ve içine malzemeleri zar zor koyarım diye tek şaşırtma yaptırdığım sumpumun şaşırtmaları malesef ne yazıkki çok az geldiği için tanka çok aşırı mikro kabarcık kaçıyor.Bende çareyi yeni sump yaptırmakla buldum. Resimdeki gibi dizayın yaptım eksiği yanlışı doğrusu varsa lütfen yorumlarda bildirirseniz çok sevinirim.Ölçüleri 45*30*35h ama daha rahat olması açısından 45*35*35h düşünüyorum bu sefer. Eski halinde sadece inişin olduğu yerde 2 camdan oluşan şaşırtma vardı.

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Kabarcıklar inisten mi kaynakli ps mi kaciriyor?

hydroneam bunu beğendi.
  3. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Eski halinde elyafsız süngersiz ortalık görünmücek kadar çokdu.ama şimdi inişin önünne şaşırtmayı aldım %40 oranına kadar düştü fakat p.s çok aşırı atıyor.İnişden sonraki şaşırtmada kayboluyor azı ama p.s birazdaha ekleme yapıyor şaşırtma yok ufak sump patlayamadan tanka geliyorlar.

4. hydroneam

hydroneam

İsim:
    sozkan
    Şuanda kararımı değiştirdim sanırsam sumpu bu halde yaparsam daha uzun yol alacaktır. [​IMG]

Sayfayı Paylaş