1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sunucu Değişikliği Tamamlanmıştır.

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde zgrkaralar tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Merhabalar

Bildiğiniz gibi dün saat 01:23 gibi forumumuzu kapatıp sunucumuzu taşımaya karar vermiştik. Yaklaşık 1 saatlık bir taşımadan sonra global dns değişimini bekledik bu süreç bir çok ülkede, il de ve ileçe de bile farklı olabiliyor. Şuanda saat 08:00 site açılmış bir şekilde ben erişebiliyorum. Ancak alan ismimizin tam oturması 24-48 saat sürecektir merkezi sistem böyle diyor ancak bu da hızla tamamlanıyor.

Yeni serverda daha hızlı daha mutlu bir forum dileği ile

İyi Forumlar
    İyi Bayramlar :)

reis ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Elinize sağlık , iyi bayramlar :)

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Ellerinize sağlık, hızlılık farkediliyor.

İyi bayramlar.

4. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Hayırlı olsun.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hayırlı olsun.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Herkesin bayramını tekrar kutlarım.

Ellerine sağlık Özgür. Forumun alt yapısı güçlendiriliyor, veya özellikler giriliyor vs ancak bunların işlevselliği ancak sorunsuz ve hızlı bir sunucuda gerçekleşebiliyor. Hizmet alınan firmanın bazen sorun yaşaması normaldir ancak süre çalışmalarla kısaltılmalı ve geri bildirimde bulunduğunuzda sizinle ilgilenilmesi bir firmanın profesyonelliğini gösterir. Tüm çabalarımızın karşılığını ancak böyle bir sunucu hizmetinde gerçekleştirebilirdik.

7/24 telefon, Msn ve mail ile sorun olduğunda ulaşabilmek bence çok güzel ve önemli bir artı.

Site hızını bariz hissediyorum ben de. Sabahın ilk saatlerine kadar sende süreci takip ettin Özgür ilgine teşekkürler. İnşallah artık sıra sadece keyif yapmaya kaldı.

7. Yunus Yıldırım

Yunus Yıldırım

İsim:
    Yunus İlkay Yıldırım
    Hayırlı olsun

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Önceliklre hepinizin bayramını kutluyorum. Yeni sunucumuz hayırlı uğurlu olsun. Fakat benim bir problemim var. Bilgisayardan forumaa girmeye çalıştığım giremiyorum ve 24-48 filan diye bir mesaj çıkıyor. 2 kerede modemin fişini çektim yine aynı sorun devam ediyor. Şuan cepten giriyorum.

9. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Fatih Kardeşim DNS lerin global olarak değişmesi 24-48 saat sürüyor biz ne yazıkkı 48 saatı daha dolduramadık. Ancak söyle birşey yapabilirsin ınternet seceneklerine girip Cahce ve Cokkieleri temizileyebilrisin internet temizleme seçeneklerinden. Ondan sonra modemıde kapatıp tekrar açarsan düzeleceğini düşünüyorum.

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Özgür abi bu sabah kalkıp bilgisayardan girdiğimde sorunun düzeldiğini gördüm. İlgine teşekkür ederim.

11. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Tamam Kardeşim düzelmesine sevindim. Artık aramızda daha uzun süreler bulunursun :)

12. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Buralardayım daha uzun süreler abi :) Şaka maka 1 yılı aşmış üyelik sürem...

13. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Hayırlı olsun kardeşim nice yıllara :)

Sayfayı Paylaş