1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Super Kaliteli Karidesler

Başlığı 'Karides ve Salyangoz Forumu' kategorisinde ziperzip tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ziperzip

ziperzip

Yer:
    Kanada
    İsim:
    Erkut Akyıldız
    Merhabalar

Gectigimiz hafta sonu Bulundugum sehirdeki bir akvaryum magazasini ziyaret ettim ( burasi sirf karides cesitleri satiyor! Birkac akvaryumda balikta mevcut ama agirlikla karides.) sahibini yillardir tanidigim’dan dolayi iceride cekim yapmama sorunsuz izin verdi ve bu videoyu cektim biraz aceleye geldi ama karides turlerini gorme anlaminda idare eder diye dusundum ve sizlerle paylasmak istedim. Videoda goreceginiz karideslerin fiyatlari bilginiz olmasi acisindan soyle (fiyatlar Canada dolari); Blue Bolt shrimp 22$ ( Koyu mavi kafali karides) Black king kong 20$ (siyah king kong) Pure red line 22$ (Saf kirmizi cizgili) Pinto Shrimp 199$ (Pinto Karides) fiyatlar 1 adet icindir! Inanmasi zor gibi ama akvaryumda 6 adet pinto karides vardi ben cekim yaparken, Dukkan sahibi dediki su an alici Amerikadan arabasi ile almaya geliyor ( yaklasik 8 saat mesafe) 1200$ 6 adet 1cm boyundaki karides!!!

Begenmeniz dilegi ile :)
    Saygilar,

moquzhan, basma tulumba, TencoMelih ve diğer 6 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş