1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Ankaraguclu tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Başta kendi annemin daha sonra Akvaryum Portali ailesinden biri olarak anne ve annelerinin anneler gününü kutluyorum daha nice yıllara

En değerli ve en sevdiğimiz insandır annelerimiz. Benim annem en iyi anne deriz hepimiz. Mutluluk sebebimiz ve hayata geliş nedenimizdir.

Kendi adıma zor zamanlar geçirdim zor zamanlar geçirdik annem ile ama üstesinden geldik gelmeye çalışıyoruz hala. Birşeylerin değeri kaybedince anlaşılır derler o kadar doğru bir söz ki bu gerçekten kaybedilince anlaşılıyor ya da kaybetmek üzere iken. Annemi çok seviyorum...

Süslü cümlelere gerek yok aslında hepimiz ne derece seviyoruz ne kadar seviyoruz burası tam bir muamma.

:cicek::cicek::cicek::cicek::cicek::cicek:Tüm Annelerimizin anneler günü kutlu olsun.:yun::yun::yun::yun::yun::yun:

2. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Cevap: Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Bu konunun portalımızda açılmasına çok sevindim.Gece nefes alıp almadığımızı kontrol eden insanlara ayrılan bu bir gün tamamen göstermeliktir tabi ki ,her günü onlar için kutlasak hakları ödenmez:)

Annesinin kıymetini anlamak isteyen gençlere bir tavsiyem olacak ,bir kız arkadaşı edinin ve öfff içeren bir cümle kurun ve sonuçları karşılaştırınn:D

3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Cevap: Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Doğru Söylüyorsun abi her günü kutlasak hakları ödenmez.:ay:

Sayfayı Paylaş