1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tüm dostlara selam ...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde mehteran32 tarafından 29 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. mehteran32

mehteran32

İsim:
    Adem ZEREN
    Isparta merkezden Adem öncelikle Akvaryum portalını kuran ve derin bilgileriyle malawi cichlid leri hakkında bizlri bilgilendiren tüm üstadlara selam ve sevgiler...12 yaşından 20 yaşına kadar hep canlı doğuran balıklarla uğraştım... uzun süre bu merakı bırakmıştım ama ellerinizden öper 2 oglumun sayesinde tekrar akvaryuma geri dönüş yaptık..Ama inanın bu malawi türleri hepsizden ayrı bir merak ve bilmedigim o kdar çok şey varmış ki bu formu bulnca anladım..240 litrelik bir tankla başladık bakalım nasıl olacak ilk denemede karma yaptım ama gördümki yavru almam zor türü daha sonra 2 veya 3 indirecegim tabiki siz üsdatlara danışarak..Selam ve dua ile Yücelerin yücesine emanet olunuz...

zgrkaralar bunu beğendi.
  2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Selamlar,

Adem Bey , hoşgeldiniz. Yakın zamanda tankınızı Tanıtım Portalında tanıtırsanız , en güzeli ve en doğruya ulaşmak için elimizden gelen çabayı gösteririz.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hosgeldiniz keyifli forumlar dilerim. Hobi heyecanini sizinle yeniden bulusturan cocuklariniza sevgiler.

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hoşgeldiniz Adem bey, keyif almanız dileği ile.....

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldiniz Adem bey.Keyifli paylaşımlar dilerim.toka:gif

6. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Hoşgeldiniz Adem Bey;
    En yakın zamanda fotoğraflarınızı bekliyoruz.
    Sağlıklı balıklar.
    Saygılar...

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hoşgeldiniz adem bey keyifli paylaşımlar dileriz.Akvaryum tanıtımınızı kısa zamanda bekliyoruz .Böylece size dekor konusun'da ve tür konusun'da daha fazla yardımcı olabiliriz.

8. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Hoşgeldiniz Adem bey;

Merakla akvaryum tanıtımınızı bekliyoruz :)

9. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Adem Bey aramıza hoş geldin. Güzel paylaşımlar dileği ile....

10. mehteran32

mehteran32

İsim:
    Adem ZEREN
    Tüm dostlara canı gönülden teşekkürler. Sizlerle bu güzel ortamda buluşmak benim içinde ayrı bir zevk... Fakat iş nedeniyle 4.5 günlük memleketten ayrıyım dönünce inşallah akvaryum ve balıklarım hakkında video ve fotaları atacağım. Selam ve ve saygılar herkezin balıklarına kocaman MAŞALLLAHHHH...

Courageous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş