1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tür Önerisi

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde umutkrgl tarafından 10 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Akvaryumumdaki yunus ve prensesleri sattım forumdaki üstadların düşünceleri doğrultusunda 120 litreye fazla geldiğini bu yüzden kavgalar olduğunu türü değiştirmem gerektiğini söylemişlerdi.Yeni balık bakacağım akvaryumculara bakıyordum Joker gözüme ilişti çok saldırgan bir türmüş ve akvaryumcu 120 litreme tek aşına gayet iyi olacağını söyledi sizce ne yapayım?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Tür Önerisi

Joker saldırgan bir hayvan ama muhteşem bir hayvan. Doğasının kendisine öğrettiğine saygı duyup bu tavrını sergileyemeyeceği şekilde beslemek gerek. Çok sevdiğim bir balıktır, erkekleri muhteşem oluyor, tabii yavru alıp kendin özel bakacaksın. Bunun dışında Leleupi taban kısmında, Leptosomalar üst katmanda güzel bir akvaryum olur.

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Joker denilen balık Tilapia Buttikoferi(tilapia) dir. Joker çok garip bir balıktır. Belli bir müddet hiç bir şey yapmaz. Siz sanırsınız ki çok halim selim bir balık. Hatta diğer bu balık hakkında sert diyen insanlara kızarsınız "Bunlar da bir şey bilmiyormuş" diye. Ama aradan zaman geçer, Joker'iniz büyür ve kendinden büyük ya da tehlikeli gördüğü balığı bir gecede öldürüverir. Haberiniz olsun :) Ben olsam güzel bitkili akvaryum yapardım oturur karşısına çayımı yudumlardım:D

4. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Bitkili akvaryumum vardı o yüzden değişik bir şey arıyorum zaten jokerin yanına başka tür koymayacağım 120 litrede 1 tane ancak boyutları büyük oluyor çünkü tek başına dursun çok hoşuma gitti asil bir balık heybetli :)

ozgun_cyprus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş