1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tür değişikliği

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde egouard tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz uzere mucevher ciklet beslemekteyim.Belirli sebeplerden dolayı tur değişimine gitmekte,Mucevher cikletlerimi zararına satışa sundum.Akvaryumum 100x40x50 olçulerinde olup,dış filtresinden iç filtresine,ısıtıcısına kadar herşey var.Ben sizden balık tavsiyesi istiyorum.Benim aklıma yunus balığı geldi.Hacim yeterli olmayabilir ancak kuçuk bir koloni istiyorum yani 1e/3d gibi.Karantina akvaryumum v.s hepsi hazır bulunmakta.

2. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Yunus chiclid narin balıktır su ısısı,ve su değerlerinden fazlaca etlikeniyorlar, çabuk hastalık kapıyorlar bol kayalık ve kalın tabandan hoşlanırlar beslemesi zevkli balıktır ama biraz fazla dikkat gerektiriyor. 5d 2e agızları dolu balıklarımı 24 saatte fazla su değişimi ve ısı sebebiyle kaybetmiştim zamanında. Kendinize güveniyorsanız zevkli balıktır ama dayanıklılık bakımından Sarı prenses, Frontosa , İlangi tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş