1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tür Değişikliği

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde murat_96 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu
    Oncelikle herkeze selamlar ben kenki odamda 100 55 40 standart olculerde bi sari prenses ve yunus kolonim var ve bodrumda yavrular icin ayirdigim 100 55 40 yukseklik standartin ustunde bi akvaryum var ben bunda suanda 8 sari 6 yunus ve 6tanede frontoza blundi yavrusu bulunmakta ben sarilarla yunuslari cikartip tropheus almsyi dusunuyorum frontozalarla yasarlarmi bi sorun olur bu yavru akvaryumu otekide sarilarla yunuslar yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler

Ekli Dosyalar:

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İkisi de aynı akvaryumda yaşamaz diye bir şey yok yalnız iyi olmaz. Frontozolar etçil balıklardır tropheus otçuldur ve frontozolara göre çok daha hızlıdır atılan yemleri daha hızlı yerler. Bence aynı akvaryumda bu iki türü beslememeniz yönünde olacaktır...

3. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu
    Teşekkürler Alparslan peki tropheusun hangi türünü onerirsin yeni başlayan biri için.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yeni başlayacaksan duboisiyle başla bence...

5. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu
    Peki teşekkürler

Sayfayı Paylaş