1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tür Değişimi Nedeniyle Balık Satışı

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde murat_96 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu
    Tür Değişimi nedeniyle balık satışı düşünüyorum. Yunus/1Adet Baskın erkek renkleri mükemmel güzel kafa yaptı. Bir adette daha erkek yunus mevcut. Buda çok güzel isteyen arkadaşa 15 Tl den verebilirim. Onun boyuda 10 13cm civari. Yunus Disiler/6Adet tek satmiyorum sadece bir adet fazla erkek mevcut baliklarin hepsini 3 senedir veya daha fazlada olabilir bakmaktayım. Tüm dişilerden yavru aldım. İlk yavrularını saydım 50 60 civarıydı. Baliklari cesit cesit yemlerle besledim tubifex kurdu(kan kurdu) pul yemler,granul yemler, vipagram yemler mi demezsiniz yemedim yedirdim yani yazin baliklara salata veriyorum kenkilerini toparlasin die bide sarimsagi ezip yemle karistirip vermekteyim bagirsak hastaliklarini onluo bunun haricinde kendi yavrulari var 8 adet beraber yasamaktalar
    İsteyen talip olan arkadaslara
    Yavrulari ile beraber
    ------300Tl---------
    Pazarlik sunnettir isteyenlere duyurulur
    onlarin haricinde 30 civarida sari prenses mevcut hepsi kendi yavrularim isteyen arkadaslara
    en kucukleri 4 5cm civari daha bile buyuk 4 Tlden verebilirim
    her boy var diyebilirim tumunu isteyenede
    --------250Tl----------
    Ayni sekilde pazarlık sünnettir. Balıkların formlari yerindedir isteyen kardeslerim özel mesaj atabilir.

İl dışına gönderim yoktur.

şehir/BURSA/OSMANGAZİ

İsim/Murat Göçoğlu

2. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu

TencoMelih bunu beğendi.
  3. murat_96

murat_96

İsim:
    Murat Göçoglu