1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Türk Olmak

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde lepistes tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. lepistes

  lepistes

  Mesajlar:
  961
  İsim:
  Muhammed Ali Tavur
 2. Kadr1maN

  Kadr1maN

  Mesajlar:
  112
  Gayet iyi özetlemiş. ..Paylaşım içinde çok teşekkürler.
   
 3. Muzikopat

  Muzikopat

  Mesajlar:
  2.586
  İsim:
  Hüseyin ÇELİK
  Çok güzel bir paylaşım Muhammed abi. Emeğine sağlık. Ben bir Türk olarak yine gururlandım. ALLAH bizlere boyun büktürmesin inşallah. Bu arada videoda sorun yok.  Saygılar...
   
 4. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.098
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Yağmura nimet, kara bereket gözüyle bakmak demektir, kar yağdığında kayak yapmayı düşünmek değil, üşüyeni , evsizi düşünmektir.
  -----------------------------------------------------------------------
  Yukarıda yazanlar ve video içinde geçen bu cümleleri aldım, çünkü çalıştığım işyeri itibari ile malesef bu yukarıdaki ayıbı yakınen görmekteyim.

  Yağmurda çamur olacağını, karda trafik olacağını söyleyen ve şikayet edenleri, kar yağdığında şimdi Kartal kaya'da, Uludağ'da olsak diyenleri yakınen görmekteyim.

  Ben yerli bir şey yemem diyenleri, bir yandan Sütaş süt ısıtanları, çalıştığı yerin Türk firması olduğunu aldığı parayla bakkaldan ekmek alarak bu ülkenin ekmeğini yediğini unutanları, bayramı tatil sayanları yakından görmekteyim.
   
 5. maıden

  maıden

  Mesajlar:
  35
  İsim:
  Mustafa Aydın
  Temel bey çok haklısınız, benim de en çok üzüldüğüm konulardan birisi de artık malesef Ülkemizde Dini Bayramların tatil olarak görüldüğü büyüklerin elini öpüp hayır duası almak yerine tatil planlarının yapıldığı, Kurban Bayramında kesilen kurbanların sadece akan kanının dikkate alındığı ve acımasızca eleştirildiği, olayın sosyal boyununun hiç konuşulmadığı bir dönemdeyiz. Eskiden Amerikada gördüğümüz okul cinayetlerini artık Ülkemizde de görmeye başladık bu sosyal çöküntüye dur diyemezsek sonumuzun iyi olmadığı açıkca ortada.

  Saygılarımla,
   
 6. Emrah Ece

  Emrah Ece

  Mesajlar:
  2.320
  Yer:
  İSTANBUL
  İsim:
  emrah ece
  Türk olmak düşen bir helikopterin günlerce bulunamayışını çaresizce seyretmek, ''bütün imkanları kullanıyoruz'' diyerek göz göre göre yalan söyleyen çelebilerin martavallarını dinlemektir... kızgın: ateş:
   
 7. lepistes

  lepistes

  Mesajlar:
  961
  İsim:
  Muhammed Ali Tavur
  Gel dünyanın 4/3 ne hükmet sonra buncacık yere sıkış. Gel Avrupada 300 yıl dansöz oynattırma onlar şimdi dansöz Türk olsun diyo yada Fas'lı amaç dansöz oynatmak değil ondan başka hazlar almak. Gel Avrupanın beş buçuk katı büyüklüğündeki bir İmparatorluğu yönet şimdi ise küçük bir yerde kardeş kardeşi vursun. Boyun bükülmesinde ne olsun. Ama çok şükür yinede alnımız ak.
   
 8. Muzikopat

  Muzikopat

  Mesajlar:
  2.586
  İsim:
  Hüseyin ÇELİK
  Çok güzel yorumlamışsın Muhammed abi. Aynen katılıyorum.  Saygılar...
   
 9. reis

  reis

  Mesajlar:
  5.928
  İsim:
  Olcay Aksu
  Hernekadar olumsuzluklar yaşasakta,Türklüğümle onur duyarım.

  Ne mutlu Türküm diyene.
   

Sayfayı Paylaş