1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Türkiye İş bankası kart başvurusu.

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kerem11 tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim.Üniversiteli düşük limitli kredi kartı başvurusu yaptım.İlkinde reddedildi . İkinciye tekrar yaptım oda reddedilmişti.Bir daha da yapmadım ama bugün kurye bankamatik kartı getirdi.Bankamatik kartımda vardı bu bankadan suan 2 tane oldu.Sorduklarımda kabul etmişler o yüzden borç ödemek için yolladıklarını kredi kartında yakın zamanda gelir dediler ama bilenler varsa yardımcı olurmusunuz ?

Buda önceden çıkattırdığım.Kart bu şekilde.

Gelen kart bu şekilde

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Türkiye İş bankası kart başvurusu.

Ya kart numaralarını sil ve resmi sonra yükle yada resmi kaldır. Yaptığın şey çok tehlikeli !

3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Resimler kendi kartlarıma ait değildir resimlere iyi bakınız lütfen . !

Ama yinede teşekkürler Özgün bey .

ozgun_cyprus bunu beğendi.
  4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Yokmu bilgisi olan ?

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu kartlar hesabe para yatırdıkça yani hesapta para olunca kullanılabilen kartlar olmasın?

kerem11 bunu beğendi.
  6. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Temel Abi'nin de söylediği gibi kredi kartı değil sadece içinde para varsa kullanabileceğin bir bankamatik kartı. Kredi kartı istiyorsan TEB öneririm. Çok memnunum. İş bankasına yakında dava açabilirim, hakları olmadığı halde bizim üniversite deki öğrencilerden kart ücreti kesiyorlar. Arayıp söylediğimiz zamanda, öğrenci belgesi alıp şubeye gitmemizi söylüyorlar. Bizim okulda öğrenci belgesi paralı, yani önce gidip bankaya 1tl yatıracağım sonra makbuzu alıp 3km ötedeki otomasyona yürüyeceğim, orada sıraya girip öğrenci belgesi alacağım sonra şubeye gidip öğrenci olduğumu ispatlayacağım. Bu kadar uğraşacağıma dava için uğraşırım en azından hak yerini bulur.

kerem11 bunu beğendi.
  7. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

İlk kart 18 yaşından küçükler için sanırım. 18 i geçinde adam kartı göndermişler bence. :D

kerem11 bunu beğendi.
  8. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Evet ilk kart iş için çıkattırmıştım.Ve yaşımı doldurmaya 2 gün vardı o yüzden renkli bir kart oldu.Fakat bu yeni gönderdikleri sanırım kredi kartı bundan sonra geliyormuş ve kredi kartındaki harcamaları bu bankamatik kartıyla ödüyormuşuz.

9. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Kredi kartı ödemelerini ATM lerden kredi kartı ile ödersin zaten. Ayrıca bankamatiğe gerek yok. Bence yeni kartın kredi kartı ile ilgiside yok. 18 olunca kartını yenilemişler o kadar.

kerem11 bunu beğendi.
  10. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Arkadaşlar teb bankası bulunduğum yerde yok ama ben yapı kredi play kartı çıkartmayı düşünüyorum.

Sizce nasıldır ve bu kartların internetten alışveriş imkanı varmı ?

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

İlk kart 12-18 yaş arası gençler içi. Bende kullanıyorum. Banka kartı yani içine ne yüklersen onu harcıyorsun. Taksit yok, bonus kazanıyorsun harcama yaptıkça. Kart ücretide almıyorlar.

Diğer gelen mavi olan ise oda 18 yaşını geçenlere veriliyor. Banada gelecek seneye. Fakat onda senelik kart ücreti var.

Sayfayı Paylaş