1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Türkiye Geneli Dev Sera Siporax Dış Filtre İç Malzemesi Paylaşım 300lt

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde ashabikehf tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. ashabikehf

ashabikehf

İsim:
    SERDAR KEKEÇOĞLU
    Sera Siporax 1000 ml(290g)-

Şu an 300 litreden Son 298 litre

Siporaxta yaşanılan Türkiye'ye az gelmesi elimizde bitti gibi 15 gün sonra gelecek gibi sorunlardan kulmak adına, Siz değerli akvarist arkadaşlarımızın maduriyetini çözmek adına büyük çapta toplu alım yapmış bulunuyorum.

300 Litresini kdv dahil 6.300 TL den alınmıştır. Ürünler pazartesi günü elimde olacaktır. Aynı gün dağıtım yapılacaktır. İsteyenlere kargo ile veya elden teslim edilecektir. Önceki paylaşımdan arkadaşlarımızın memnuniyetini okuyabilirsiniz.

Litresini 21,00 den alabilirsiniz.

Arkadaşlar Sera Siporax tarafımca alınmış bulunmaktadır. Faturası paylaşım oranlarını herkes yazdıktan sonra eklenecektir.

Pazartesi dağıtım başlayacaktır.
    Serdar KEKEÇOĞLU
    05062184358
    AKBANK GİMAT ŞUBESİ
    TR18 0004 6006 3188 8000 0361 66

0631 ŞUBE KODU 36166 HESAP NO
    İsteyen arkadaşlara daha önceki paylaşımımda olduğu gibi kredi kartları ile taksitle alabilmeleri için sanalpazar dan ilan açabilirim. Siz isteyin yeter.
    Sera Siporax D Filtre Malzemesi 1000 Ml (290gr) - SanalPazar

2. ashabikehf

ashabikehf

İsim:
    SERDAR KEKEÇOĞLU
    Cevap: Türkiye Geneli Dev Sera Siporax Dış Filtre İç Malzemesi Paylaşım 300lt

Üründe çıkan fazlalıklar nedeniyle güncellenmiştir.
    Sera Siporax 1000 ml(290g)

Şu an 318 litreden Son 316 litre

Siporaxta yaşanılan Türkiye'ye az gelmesi elimizde bitti gibi 15 gün sonra gelecek gibi sorunlardan kulmak adına, Siz değerli akvarist arkadaşlarımızın maduriyetini çözmek adına büyük çapta toplu alım yapmış bulunuyorum.

300 Litresini kdv dahil 6.300 TL den alınmıştır. Ürünler pazartesi günü elimde olacaktır. Aynı gün dağıtım yapılacaktır. İsteyenlere kargo ile veya elden teslim edilecektir. Önceki paylaşımdan arkadaşlarımızın memnuniyetini okuyabilirsiniz.

Arkadaşlar ayrıca her 50 litrede 900 gr fazla çıkan miktarı 900*6 5400 gr. Ürünün her 50 litresini 3 litre artırıyorum toplam (50+3litre)*6 koli

Litresini 19,75 TL den alabilirsiniz.

Arkadaşlar Sera Siporax tarafımca alınmış bulunmaktadır. Faturası paylaşım oranlarını herkes yazdıktan sonra eklenecektir.

Pazartesi dağıtım başlayacaktır.

3. ashabikehf

ashabikehf

İsim:
    SERDAR KEKEÇOĞLU
    Cevap: Türkiye Geneli Dev Sera Siporax Dış Filtre İç Malzemesi Paylaşım 300lt

İptal edilmiştir.

Sayfayı Paylaş