1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Türkiye'nin İlk ve Tek Frontosa Forumu

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde oguzhankevser tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. oguzhankevser

oguzhankevser

İsim:
    oğuzhan özgen
    Tüm frontosa severleri yeni kurulan Türkiye'nin ilk ve tek Frontosa forumu olan frontoza forumunda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Bu balığa sevdalı olanlar, bilgi ve tecrübe yüklü olanlar, acemiler, yeni başlayanlar, niyeti olupta henüz geçemeyenler, herkes ama herkesi bekleriz.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Oğuzhan abi hayırlı olsun gerçekten olması gereken geçbile kalınmış bir form yolunuz açık olsun ,bu arada çok fazla online göremiyoruz seni ?

3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Hayırlı olsun. Gerçi melek, Amerikan zebra, Astronot, cüce cikletler, kribensis, brikardi, leptosoma dışındaki sihlid türleri ilgimi çekmese de türe özgü forumlara ihtiyaç var. Başarılar dilerim.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Frontosa hayrınlığım olmasına fakat hiçbir bilgim olmamasına rağmen Oğuzhan beyin ismini biliyorum.Bu tür hakkında işi bilen birisinin forum açmasına frontosa severler adınada sevindiğimi belirtmek isterim. Forumunuz hayırlı uğurlu olsun..

Sayfayı Paylaş