1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

taş

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde mutlu tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Arkadaşlar benim küçük bir akvaryumum var ve içinde bir japon bir teleskop balığım var. Ben renkli renkli taşlar aldım temizledim ve akvaryuma bıraktım. Acaba bu taşlar balıklarıma zarar verir mi? .8.

Mesaj düzenleme 2

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    taş

Taşların yapısını ve rengini görmek gerek. Eğer tahmin ettiğim gibi boyalı ama akvaryumlarda kullanılan taşlardan ise balıklara zarar vermese bile bana çok rahatsızlık veriyor açıkcası.

Tecih meselesi tabi ama eğer kalitesiz bir boya ile boyanmışlarsa belli ölçüde verebilir. Fakat genelde de çok satılan taşlar bunlar bir olumsuzluğunu duymadım.

3. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    taş

Bende pek beğenmiyorum o yapay boyalı taşların akvaryumda olmasını ama zamanında bende baya bi kullanmıştım. hehe.gif
    Hiç bir zararını görmedim ama. dön:gif

4. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    taş

Akvaryumunuz ne kadar doğal görünürse o kadar profesyonel bir akvaryum kurmuş olursunuz. Renkli taşları tavsiye etmem. O taşlar zarar vermeyebilir ama ilerde boyaları atacak garip, kötü bir görüntü ortaya çıkacak. Ufak taneli beyaz yahut bej bir kum seçin.

5. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    İkigündür duruyor ve akvaryuma bir zararını görmedim. Bir kaç ay kullandıktan sonra çıkartırım, hepinize teşekkür ederim. :hepiniziseviyorum:

Mesaj düzenleme 3

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    taş

Mutlu kardeşim ilerde salınım yapma durumu yüksek olabilir buda balıklarını olumsuz etkiler.

7. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Tamam.
    Mesaj düzenleme 4

8. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Söylemiştim benim akvaryumumda bir japon, bir de teleskop var. Yanlarına bir balık daha almak istiyorum, hangi balığı tavsiye edersiniz. Balıklarımla anlaşabilecek kolay beslenebilen bi balık.

Mesaj düzenleme 5

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    taş

Akvaryumu'nun hacmi ne kadar?.

10. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Alt cam 30 cm genişliğinde, yanlar 25'e 20.

Mesaj düzenleme 6

Sayfayı Paylaş