1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tabandaki ve Camdaki Garip Canlılar

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde ozan3585 tarafından 18 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. ozan3585

ozan3585

Yer:
    İzmir
    İsim:
    ozan
    Merhaba,

11 günlük bir tatil arkasından eve geldigimde beklediğimden çok daha iyi bir manzara ile karşılaştım yani tankım sınavı başarıyla geçmiş. Hatta kuru yem almayan bangai cardinalim bile yasiyordu en cok buna sevindim tabi biraz yakindan inceledigim zaman nasil hayatta kaldigini anlamis bulundum. Ne enteresandir ki akvaryumda pod oluşumu baslamis ve canli yem olarak cardinali ve diger baliklari beslemiş. Tabi bunlarla beraber baska yaratiklarda turemis asagida sizlerle paylastigim canlilar hakkinda bilgisi olan var mi? 2. Fotoya dikkatli bakarsanız yerdeki minik canlıları göreceksiniz yokmuş gibi duruyor ama yoğun bir şekilde minicik canlilar.

uploadfromtaptalk1468848950242.jpg

uploadfromtaptalk1468849013376.jpg

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ozan3585

ozan3585

Yer:
    İzmir
    İsim:
    ozan
    Birileri cevap verebilir mi?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Sıcaklıkta bir problem var gibi chochlar kum altına girmişler
    Kumun üzerindeki canlılar kayada ve kumsa yaşayabilen kıl kurtlarına benziyor eğer benim uzun uğraşlar sonunda görebildiğim pembemsi canlılar ise

Sayfayı Paylaş