1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tablet - Laptop - Masaüstü bağlantı programı

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Arkadaşlar merhaba,

Az önce bir program indirdim, programın şahaneliğini sizlerle paylaşmadan edemedim. Android yada IPAD işletim sistemine sahip tablet (belki telefonlar için de uygun olabilir emin değilim) için kullanılıyor.

Programın asıl amacı, tabletinizden uzak masa üstü bağlantısı ile nerde olursanız olun Wifi yada 3G 'den bilgisayarınız açık iken bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bilgisayarınıza bağlandığınızda bilgisayarınızın açabileceği oyun, internet, kişisel dosyalar vs. ulaşabiliyor, çalışırabiliyor ve o anda tabletinizden dokunarak bunları halledebiliyorsunuz.

Programın videosu herşeyi anlatacaktır, google play ile ücretsiz indirebilirsiniz.

Buda google play linki (indirmek isteyenler için)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.splashtop.remote&hl=tr

Ipadler için Appstore linki;

http://itunes.apple.com/us/app/splashtop-2-remote-desktop/id382509315?mt=8

Benim çok işime yaradı, özellikle iş yerinde sürekli orda yada burda yada toplantılarda iken, odama gidip masa üstü PC den bir dosya gösterme veya başka bir ihtiyaç için odama gitmekten kurtuldum. :) Belki sizin de işinizie yarayabilir.

Teknoloji, hakikaten güzel birşey :)

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Bizim şirket uzak bağlantıda kullandığımız teamviewer da aynı işi yapan başarılı bir programdır.
    Üstelik bireysel kullanımda ücretsizdir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

3. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Yok ben bir şey indirmeyeyim ama bu kadar da çok iş yapsın diyorsanız o zaman da logmein.com işinizi görecektir.

teknomanyaklar çıkıyor bir bir ortaya

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    team vıewer veya real vnc gıbı bır program var elbette ancak, bunu bır denemenızı önerırım. en basıt örneklerınden bırı de, bağlandığınızda pc sesını kısı pc de o anda yürütülen sesı uzak masaüstü ıle bağlandığınız cıhazdan gerçek zamanlı olarak sesı dınleyebılıyorsunuz. Görüntü ve hız, ınanılmaz. tabı bu sürümde aynı wıreless etkı alanındakı wıreless bağlantıya ızın var. 5 dolara 1 senelık uzak masaüstü bağlantısı satın alabılıyormuşuz. bunu da az önce farklı etkı alanına sahıp bır laptopa bağlanmak ıstedığımde hoop dedı

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Erman bunun bir değişiği tableti 2. ekran olarak kullanmayı sağlayan versiyonu ama uzak bağlantı iin teamwiver tek geçerim server falan dinlemiyor interneti dınırlı olan alanda bile çat diye bağlanıyor. Hemde portable olanı bile var.

6. Bende bir dönem cepten logmein kullanmıştım, gayette güzel akıcı bir programdı. Çok işime yaramıştı :) Uzak masa üstü bazen insan hayatında zaman ve emekten önemli tasarruflar sağlıyor ;)

Sayfayı Paylaş