1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Takaslı yada Vadeli Deniz Akvaryumu Alınacak

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde cihan karip tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. cihan karip

cihan karip

İsim:
    yeniuye
    Merhaba aranıza yeni katıldım İzmir Gaziemir'de oturuyorum. Evimde kendi çapımda tatlı su balıkları üretimi yapıyorum.

Fakat son zamanlarda tatlı su beni sıkmaya başladı bu nedenle izmir içerisinde çok fazla ebatlarda olmayan bir deniz akvaryumu kurmak düşüncesindeyim. Desteğinize ihtiyacım var bu nedenle elinde hazır deniz akvaryumu olan ve satmayı düşünen arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Takas olarak şuan oturma odamda kullandığım 120x50x70 mobilyalı akvaryumumu verebilir yada eşit üç taksit halinde akvaryumunuza talip olabilirim.

Cevaplarınızı bekliyor olacağım düşünmekte olduğum en küçük tank ölçüsü 60x40x40 tır ve mobilyalı olması tercih sebebidir. Çünkü oturma odamda kullanacağım.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      56,8 KB
      Görüntüleme:
      1.099
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      56,8 KB
      Görüntüleme:
      1.112
    A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 18 Ağustos 2015
  2. ersinista

ersinista

İsim:
    ersin
    Elimde 75 60 55 olculerinde tank var ancak kocaelideyim 0534 579 1503

3. cihan karip

cihan karip

İsim:
    yeniuye
    korgo ile gönderim olmaz sanırım

4. ersinista

ersinista

İsim:
    ersin
    Telefonla iletisim kurarsak cozum bulmaya calisiriz

5. Metyis

Metyis

İsim:
    Serkan
    130 lt lik hazır sistem boyu marka akvaryum var düşünürseniz protein skimmer ri uv ısıtıcısı fuul akvaryum

Sayfayı Paylaş