1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tam bir stres

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde mimoza tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mimoza

mimoza

İsim:
    Sevil Turp
    Hayvan beslemenin insan ruhuna iyi geldiğini kim söylediyse yanılmış.:D Daha 1 hafta oldu balık alalı yavruladı mı diye 5 dakika da bir kontrol ediyorum 1 haftadır gözüne uyku girmedi. Gözümü kapattığım an gözümün önünde yavru, minik bir sürü balık uçuşuyor.. :D Bu gün ben ne yapıyorum diye kendime geldiğimde elimde çekirdek film izler gibi akvaryumun dibinde balık yavrulayacak mı diye izlemeye başladığımı fark ettim . Sanırım deliriyorum. :D

okuducu, MESUT_KERİM, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Çok doğru bir tespit. Stresin kralı olabiliyor ama bunu avantaja çevirmek mümkün. Tabii potansiyeli olan için geçerli. :)

3. bronzcamel

bronzcamel

İsim:
    Hakan Arslan
    Sorumluluğun girdiği her yerde stres olmak zorunda.Dışarıdan bakıldığında "amaan balık bakıyon" gibi görünse de aslında en zorudur akvaryum sahibi olmak.Nasıl bir yer olduğunu bilmediğiniz,yaşamınızı orada geçirmediğiniz "Su" dediğimiz şeyi kullanarak doğayı taklit etmek bence büyük bir olay...

4. mimoza

mimoza

İsim:
    Sevil Turp
    valla 4 tane hamile balık aldım ve sadece 1 yavru var daha:D sanırım diğerlerini yediler:( ama olsun umutluyum:)

5. mimoza

mimoza

İsim:
    Sevil Turp
    gerçekten büyük bi sorumlulukmuş ama azimliyim tabi şimdilik her an vazgeçebilirim:D

Sayfayı Paylaş