1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

tanışma

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde fuat18 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fuat18

fuat18

Selam arkadaşlar,

Anladığım kadarı ile buradaki arkadaşlar artık sürekli paylaşımlarıyla olsun sohbetleri ile olsun birbiri ile tanışmış gayet güzel dostluklar kurmuşsunuz. Kabul ederseniz bende varım, ayrıca mesleğim camcıyım camla alakalı sorularınızda yardımcı olabilirsem sevinirim saygılar...

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Sanırım adınız Fuat...Hoşgeldiniz Fuat bey profil bilgilerinizi doldurursanız hitapta zorlanmayız. Portalımıza hoşgeldiniz yeni üyelerimizden böyle olumlu tepkiler aldıkça, foruma yeni girmiş bir insanın buradaki sıcaklığı görüp kendini bu ortama dahil etmek istemesi bizi gerçekten mutlu ediyor emeklerimizin boşa çıkmadığını, hobiye birşeyler kazandırabildiğimizi çoktan ispatlamış bir platform olduğmuzu teyid ediyor saygılarımla...

3. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Fuat bey portalımıza hoşgeldiniz.

Saygılar..

4. fuat18

fuat18

Hoşbulduk evet adım Fuat yeni olduğum için eksiklerim olabilir düzeltmeye çalışacağım ayrıca gerçekten çok güzel bi çalışma olmuş severek takip ediyorum okudukça daha çok eksiklerim olduğunu ve buradaki arkadaşların sayesinde bunlarıda tamamlayacağıma inanıyorum saygılar

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Akvaryum portalı ailesine hoşgeldiniz Fuat Bey.. Aramıza katılan ve bu hobiye gönül vermiş kişilerden böyle güzel cümleler görmek bizide mutlu ediyor emin olun.. Keyifli paylaşımlar dilerim.. :cicek:

6. sedatceyhun

sedatceyhun

İsim:
    Sedat Gezer
    Demek ki camcısınız akvaryumu size ucuza yaptırabiliriz :D Şaka bir yana aramıza hoşgeldiniz.

7. fuat18

fuat18

Hoşbulduk ne demek elimden gelen bütün yardımlara açığım.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fuat Bey selamlar, hoşgeldiniz.

İtiraf etmek gerekirse, burada birşeyi zaman içerisinde öğrendik. Bir hobi platformunda üye sayısının önemi yokmuş, üyelerin niteliğinin, hobideki samimiyetinin, kişiliklerinin ve hobiye katmak istediklerinin önemi varmış. Keyif işi olan hobi hakkında tartışırken, mesajlaşırken, bilgi verirken veya alırken, tüm bunların yanında keyif almanında önemi varmış. Keyif alınmadığı taktirde hobi adına platformlarında sıkıcı olacağını düşünüyoruz.

Bu gün gururla herkese açtığımız katagorilerimiz ortadadır, alıntının sıfır olduğu, tamamen yeni ve yeni görsellikler ile hazırlanmış herşeyi ile kendisine ayit bir platform olmanın gururunu yaşıyoruz.

Nasıl başardınız derseniz; Cevabı sizden yaptığım aşağıdaki alıntıdadır.

9. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Hoşgeldiniz Fuat Bey... Keyifli paylaşımlar...

10. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Fuat bey hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar dileriz. :cicek:

11. verko

verko

İsim:
    Orhan ÖZALAN
    Fuat bey aramıza hoş geldiniz.
    Ben biraz meraklıyımdır isminizde fuat18 yazıyorda yoksa Çankırılımısınız :) :)
    Sevgiler.

12. fuat18

fuat18

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Temel hocam böyle bir site kurduğunuz içinde size ve ekibinize ayrıca teşekkür ediyorum dediniz gibi üye sayısının çokluğu değil, üyelerin birbiri ile olan dostlukları ve paylaşımlar siteyi güzelleştiren. Site ne kadar güzel olursa zaten üye sayısı kendiliğinden artar, önemli olan güzellikler Orhan abi evet Çankırılıyım hepinize saygılar sağolun naz:

13. verko

verko

İsim:
    Orhan ÖZALAN
    Çankırılıysan bir kez daha hoş geldin :) :)
    Allah bilir Kurşunlu Bayramören tarafındansındır. Semt olarak nerde ikamet ediyorsun?
    Sevgiler.

14. fuat18

fuat18

Evet abi Kavaklıyım semt olarakta Pendik Esenyalı orhan abi hala tanıyamadın daha 2 gün önce dükkanına geldim Olcay abi ile görüşmek tanışmak için gelmiştim. Temel abi illede tanışma fırsatım oldu zannediyorum hatırlamışsındır saygılar...

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Fuat kardeşim aramıza hoşgeldin.

Ogün için kusura bakma.Ogün resmen pert olmuştum ve Orhan abinin akvaryumu ile debelleşmek zorunda olduğum için seninle pek ilgilenemedik. :cekingen: Ama merak etme nede olsa mahallemizin adamısın bir ara telafi ederiz. ;)

16. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Fuat abi,aramıza hoşgeldin.
    Akvaryum portali bir ailedir. :hepiniziseviyorum: :hepiniziseviyorum:
    Bu duyguları yeni üyelerimize tattırdık ise ne mutlu bize.

17. verko

verko

İsim:
    Orhan ÖZALAN
    Fuatcım benim gözler idare eder ama Kulakları biliyosun malum.
    Ancak jeton düştü Olcay ın son mesajından sonra hatırladım seni.
    Sevgiler.

18. fuat18

fuat18

Sağolun abiler Olcay abi ayrıca ne kusuru iş ortamı normal birşey ben sizleri tanıdığım için mutluyum sağolun.
    Orhan abi yanına geldiğimde kendimi tanıtcaktım fakat başın kalabalık diye birşey demedim saygılar abi.
    Özgür kardeşim sağol sanada teşekkür ederim dediğin gibi buradakiler bir aile ve sıcak bir aile sağol kardeşim.

19. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Fuat gerçekten çok kötü bir zamanda geldin. :) Ben zaten iptal bir vaziyette idim.Fark etmişsen gözlerim resmen kan çanağıydı ve konuşmakta bile zorlanıyordum. :hasta: Temel,Teoman,ve Orhan abi ise akvaryumun derdindyedi :D Yani okadar kötü bir zamanlaman varki anlatamam. :D Neyse boşver herşeyde bir hayır vardır. ;)

20. fuat18

fuat18

abi gerçektende zamanlama konusunda üzaerime kimseyi tanımam sende dedinya aynı mahalledeyiz bi ara bolca sohbet ederiz saygılar :cicek:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş